"Pudzian" kontra "Kimbo Slice"? "NIE"

- Mogę poinformować, że walka pomiędzy Kimbo Slicem a Mariuszem Pudzianowskim jest bardzo bliska finalizacji - zdradził w jednym z wywiadów Corey Fisher, współwłaściciel federacji Moosin. Co innego ma do powiedzenia w tej sprawie menadżer Kevina "Kimbo Slice'a" Fergusona.

Kierujący karierą amerykańskiego zabijaki Mike Imber na pytanie o walkę Fergusona z Pudzianowskim odpowiedział krótko: NIE. Według Fischera Slice miałby bić się z najsilniejszym człowiekiem świata w październiku w Chicago, jednak jak na razie nikt nie potwierdza tych informacji.

Współwłaściciel Moosin chciałby, by na wrześniowej gali w "Wietrznym mieście" wystąpił poza "Pudzianem" także Koreańczyk Hong Man Choi, który miałby się zmierzyć z... Timem Sylvią, ostatnim rywalem Polaka.

Te dwie walki na pewno stanowiłyby łakomy kąsek dla wielbicieli tak zwanych "freak show". Jednak jak na razie żadna z nich nie została zakontraktowana. Nie oznacza to, że do takich pojedynków nie dojdzie. Choć menadżer Fergusona teraz mówi nie, ma jeszcze dużo czasu na to, by zmienić zdanie.

źródło:wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)