Sponsoring

DLACZEGO WARTO REKLAMOWAĆ SIĘ POPRZEZ SPORT wykorzystując osobę MARIUSZA "PUDZIANA" PUDZIANOWSKIEGO

Sport jest jednym z najważniejszych podmiotów współczesnego sponsoringu. Ocenia się, iż około 70% programów sponsorskich realizowana jest właśnie przez sport.

Dyscypliny sportowe, które uprawia Mariusz Pudzianowski oferują:

  • Bardzo szeroką, nie tylko męską publiczność - poprzez transmisje telewizyjne reklama dociera do bardzo szerokiej widowni. Przekaz jest widoczny praktycznie dla wszystkich grup docelowych. Kibicami są kobiety oraz mężczyźni wszystkich kategorii wiekowych, stanowiący przekrój wszystkich grup społecznych. Koszt dotarcia jest wielokrotnie niższy aniżeli w przypadku tradycyjnej reklamy.
  • Możliwości promocji - promocja taka może odbywać się poprzez wykupienie bannerów reklamowych wyświetlanych na Oficjalnej Stronie Mariusza Pudzianowskiego, umieszczenie logo sponsora na ubiorze zawodnika lub prezentacje wyrobów czy też próbek produktu poprzez Mariusza.
  • Nienachalność jaką może prezentować reklama tradycyjna - sponsor postrzegany jest jako firma partycypująca w kosztach wydarzenia sportowego, nie działająca jedynie z pobudek czysto komercyjnych.
  • Pozwala skojarzyć produkt reklamowany z elementami sportu - przykładowo, energia, dynamika, szybkość, młodość, zdrowy tryb życia, męskość, rywalizacja, zwycięstwo, siła.
  • Wzbudza silne emocje - emocje towarzyszące zawodom sprawiają, że widz podświadomie zapamiętuje reklamodawcę. Drugi skutek emocji jest taki, że zapamiętywanie jest dużo lepsze i silniejsze, nazw i znaków firm sponsorskich. Psychologowie i specjaliści od reklamy od dawna podkreślają, że emocje towarzyszące oglądaniu zmagań sportowców powodują lepsze zapamiętywanie nazw produktów i firm czy sloganów reklamowych.
  • Doskonały public relations - sponsoring może doskonale pomóc w sprzedaży produktu poprzez wykreowanie dobrego do niego nastawienia. Może spowodować poprawienie znajomości marki.
  • Prestiż wynikający z faktu wspierania osoby Mariusza Pudzianowskiego - firma kojarzona jest jako odnosząca sukces.

   

Zapewniamy obecność znanej i ciekawej osobowości podczas poważnych przedsięwzięć. Proponujemy porady znakomitych ekspertów, którzy podzielą się radą, aby spotkanie na długo pozostało w pamięci gości. Zaproszenie gwiazdy na pojedynczą imprezę np. w roli konferansjera, przede wszystkim podnosi jej rangę i zwiększa atrakcyjność przedsięwzięcia. Nasza oferta kierowana jest głównie do podmiotów, które kładą duży nacisk na jakość, wysoki poziom i prestiż organizowanych przez siebie przedsięwzięć.

Wychodząc na przeciw wymaganiom rynku, możecie teraz podjąć współpracę z osobą znaną w całym kraju oraz na całym świecie. Mariusz Pudzianowski nada każdemu wydarzeniu niepowtarzalny klimat, jakiego nie są w stanie stworzyć znani konferansjerzy.

Pudzian otwarty jest na wszelkiego rodzaju propozycje dotyczące reklamy. Jeżeli chcesz, aby uczestniczył w pokazie, uroczystości, bankiecie, konkursie, zabawie czy promocji w sklepie lub chcesz go zaprosić jako gościa specjalnego wystarczy, że zgłosisz się z taką propozycją osobiście do niego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

   

Znakomity gość na każdej imprezie to podstawa udanego eventu. Profesjonalna obsługa najsilniejszego człowieka na świecie daje gwarancję sukcesu i zadowolenia. Warto w tym przypadku oprzeć się na sprawdzonym reprezentancie jakim jest Mariusz Pudzianowski.

Oceń wpis: 
(3 głosów)
Więcej w tej kategorii: « Wyniki Mariusza Pudzianowskiego