Wyniki Mariusza Pudzianowskiego

Rekord MMA

11 - 5 - 0

(wygrane) - (porażki) - (remisy)

MMA - historia walk

  • 27.05.2017 - Mariusz Pudzianowski vs Tyberiusz Kowalczyk (poddanie po ciosach w parterze)
  • 03.12.2016 - Mariusz Pudzianowski vs Paweł "Popek" Rak (poddanie po ciosach)
  • 27.05.2016 - Mariusz Pudzianowski vs Marcin Różalski (Poddanie - duszenie gilotyna)
  • 31.10.2015 - Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham (TKO w drugiej rundzie)
  • 23.05.2015 - Mariusz Pudzianowski vs Rolles Gracie (TKO - cios pięścią w 27 sekundzie)
  • 06.12.2014 - Mariusz Pudzianowski vs Paweł Nastula (Decyzja jednogłośna)
  • 17.05.2014 - Mariusz Pudzianowski vs Oli Thompson (Decyzja jednogłośna)
  • 28.09.2013 - Mariusz Pudzianowski vs Sean McCorkle (Decyzja jednogłośna)
  • 08.06.2013 - Mariusz Pudzianowski vs Sean McCorkle  (Poddanie - kimura)
  • 15.09.2012 - Mariusz Pudzianowski vs Christos Piliafas (TKO - ciosy pięściami)
  • 12.05.2012 - Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp (TKO - ciosy pięściami)
  • 26.11.2011 - Mariusz Pudzianowski vs James Thompson (No contest - pomyłka sędziego)
  • 21.05.2011 - Mariusz Pudzianowski vs James Thompson (Poddanie - duszenie trójkątne rękoma)
  • 18.09.2010 - Mariusz Pudzianowski vs Eric Esch (Poddanie - ciosy pięściami)
  • 21.05.2010 - Mariusz Pudzianowski vs Tim Sylvia (Poddanie - ciosy pięściami)
  • 07.05.2010 - Mariusz Pudzianowski vs Yūsuke Kawaguchi (Decyzja - jednogłośna)
  • 11.12.2009 - Mariusz Pudzianowski vs Marcin Najman (TKO - ciosy pięściami)

Osiągnięcia Strongman

  • 2010

    • 1. miejsce – Halowy Puchar Polski Strongman 2010, Gdańsk
  • 2009

    • 8. miejsce – Piąty Pojedynek Gigantów, Łódź (kontuzjowany)
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2009, Bartoszyce
    • 1. miejsce – The Globe’s Strongest Man, Grand Prix Moskwy
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2009, Trzebiatów
    • 2. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman A-S 2009, Malbork
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman w Parach 2009, Krotoszyn (z Januszem Kułagą)
    • 2. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2009, Malta
    • 1. miejsce – Halowy Puchar Polski Strongman 2009, Lębork
  • 2008

    • 2. miejsce – Super Seria 2008: Mohegan Sun
    • 1. miejsce – Czwarty Pojedynek Gigantów, Łódź
    • 1. miejsce – WSF Puchar Świata 2008: Irkuck
    • 1. miejsce – Polska kontra Europa, Cieszanów
    • 1. miejsce – Grand Prix Polski Strongman 2008, Radom
    • 1. miejsce – Finał Pucharu Polski Strongman 2008, Kołobrzeg
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2008, Szczecinek
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2008, Częstochowa
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2008, Charleston (Wirginia Zachodnia), USA
  • 2007

    • 1. miejsce – Trzeci Pojedynek Gigantów, Łódź
    • 1. miejsce – Super Seria 2007: Mohegan Sun
    • 1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2007: Ryga
    • 2. miejsce – Super Seria 2007: Venice Beach
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2007, Łódź
    • 1. miejsce – Super Seria 2007: Viking Power Challenge, Storefjell
    • 1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2007: Dartford
    • 1. miejsce – Puchar Europy Par Strongman WP 2007, Oleśnica (z Damianem Sierpowskim)
    • 1. miejsce – Puchar Polski Strongman 2007, Strzegom
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2007, Strzegom
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2007, Anaheim, USA
  • 2006

    • 1. miejsce – Drugi Pojedynek Gigantów, Łódź
    • 6. miejsce – Arnold Strongman Classic, Columbus, USA
    • 1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2006: Ryga
    • 1. miejsce – Super Seria 2006: Mohegan Sun
    • 1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2006: Mińsk
    • 1. miejsce – Super Seria 2006: Moskwa
    • 1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2006: Moskwa
    • 1. miejsce – Super Seria 2006: Milicz
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2006, Września
    • 2. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2006, Sanya, Chiny
    • 1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2006: Grodzisk Mazowiecki
    • 1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2006: Podolsk
  • 2005

    • 1. miejsce – Pierwszy Pojedynek Gigantów, Łódź
    • 1. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 2005, Poznań (ze Sławomirem Toczkiem)
    • 1. miejsce – Super Seria 2005: Venice Beach
    • 1. miejsce – Super Seria 2005: Malbork
    • 1. miejsce – Super Seria 2005: Varberg
    • 1. miejsce – Puchar Świata Siłaczy 2005: Bad Häring
    • 1. miejsce – Super Seria 2005: Mohegan Sun
    • 1. miejsce – Finał Pucharu Polski Strongman 2005, Kielce
    • 2. miejsce – Zawody Północ-Południe, Darłowo
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2005, Chengdu, Chiny
    • 1. miejsce – Czwarte zawody Polska kontra Reszta Świata
  • 2004

    • 5. miejsce – Arnold Strongman Classic, Columbus, USA
    • 1. miejsce – Finał Pucharu Polski Strongman 2004, Szczecin
    • 1. miejsce – Super Seria 2004: Moskwa
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2004
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2004, Jelenia Góra
    • 3. miejsce / dyskwalifikacja – Mistrzostwa Świata Strongman 2004, Paradise Island, Bahamy
    • 1. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 2004, Płock (z Jarosławem Dymkiem)
    • 1. miejsce – Polska - Skandynawia, Dąbrowa Górnicza
    • 2. miejsce – Pierwsze zawody Polska kontra Ukraina
    • 1. miejsce – Trzecie zawody Polska kontra Reszta Świata
  • 2003

    • 3. miejsce – Super Seria 2003: Oahu
    • 1. miejsce – Super Seria 2003: Hawaje
    • 4. miejsce – Arnold Strongman Classic, Columbus, USA
    • 1. miejsce – Super Seria 2003: Silvonde
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2003
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2003, Sandomierz
    • 2. miejsce – Super Seria 2003: North Bay
    • 2. miejsce – Super Seria 2003: Imatra
    • 2. miejsce – Mistrzostwa World Muscle Power
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2003, Wodospady Wiktorii, Zambia
    • 1. miejsce – World Record Breakers, Gdynia
    • 1. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 2003, Węgry (z Jarosławem Dymkiem)
    • 1. miejsce – Finał Pucharu Polski Strongman 2003, Piła
    • 1. miejsce – Drugie zawody Polska kontra Reszta Świata
  • 2002

    • 3. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 2002, Heerenveen, Holandia (z Jarosławem Dymkiem)
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Europy Strongman 2002, Gdynia
    • 2. miejsce – Finał Pucharu Polski Strongman 2002, Ostrów Wielkopolski
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2002, Kuala Lumpur, Malezja
    • 1. miejsce – Giganci Świata
    • 5. miejsce – Super Seria 2002: Sztokholm
    • 2. miejsce – Pierwsze zawody Polska kontra Reszta Świata
  • 2000

    • 1. miejsce – Puchar Świata
    • 1. miejsce – Mistrzostwa Polski Strongman 2000
    • 4. miejsce – Mistrzostwa Świata Strongman 2000, Sun City, RPA
    • 2. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 2000, Węgry (z Jarosławem Dymkiem)
  • 1999

    • 1. miejscePuchar Polski Strongman 1999 (pierwsza edycja Warka Strongman)
    • 3. miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Świata Par Strongman 1999, Panyu, Chiny (z Jarosławem Dymkiem)

 

 

Oceń wpis: 
(8 głosów)