Szef KSW o rywalu Pudziana: głąb! Nigdy już dla nas nie zawalczy

W ekskluzywnym wywiadzie dla Sportfana Martin Lewandowski opowiada otwarcie, co myśli o Thompsonie i jego rewanżu z byłym strongmanem.

W jednym z niedawnych wywiadów James Thompson zasugerował, że miał obiecaną trzecią walkę z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW 19, ale właściciele federacji ostatecznie "olali" sprawę i w ogóle się do niego nie zgłosili

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Martina Lewandowskiego, współzałożyciela największej organizacji MMA w Europe. I co się dowiedzieliśmy? Że to, co opowiada "Kolos", to bajki wyssane z palca!

Thompson chyba już za dużo przyjął na głowę, bo sam nie pamięta naszych ustaleń. Zapewniam, że w ogóle nie chcieliśmy go za przeciwnika Pudziana na KSW 19. Planowaliśmy go ściągnąć dopiero pod koniec tego roku albo na początku następnego - zdradził Spotfanowi.

Lewandowski i jego wspólnik, Maciej Kawulski, są tak wściekli na Brytyjczyka, że już teraz zapowiadają, że więcej do Polski go nie zaproszą!

Temat jest już zagrzebany! To kara za jego zachowanie: arogancję, bezczelność, chęć wykorzystania drugiej strony w tak niefajny sposób biznesowy. My zrobiliśmy dla tego głąba bardzo dużo odwołując werdykt, przyznając się do popełnionego błędu, a on teraz tak się odpłaca? - pytał retorycznie szef federacji.

Przedstawiciele polskiej organizacji MMA po części mają także pretensje do ludzi z narożnika Thompsona, jego menedżerów, a nawet dziewczyny! Chodzi o to, jak "Kolos" w ringu, po drugiej walce z Pudzianowskim, krzyczał, że "KSW to skur******"…

Takie zachowanie nigdy nie będzie tolerowane. To brak szacunku do innych! Ja rozumiem, że Thompson był wtedy zdenerwowany. Ale jeżeli on nie trzymał fasonu, to powinien ktoś z jego ekipy przyprowadzić go do porządku. Najwidoczniej są to ludzie podobnej klasy - podsumował Lewandowski.

Zgodzicie się z opiniami współzałożyciela największej polskiej organizacji MMA? Thompson za swoje chamstwo nie zasłużył na kolejną szansę

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW