Amerykański portal: Pudzianowski kontra... Kto rywalem Polaka?

To byłoby najlepsze rozwiązanie. My o tym pisaliśmy, piszą teraz nasi koledzy po fachu z USA. Taka walka zelektryzowałaby cały świat.Wciąż czekamy na nazwisko kolejnego rywala dla Mariusza Pudzianowskiego. Pięciokrotny mistrz świata strongmanów po przerwie świąteczno-noworocznej spotkał się już co prawda z ludźmi z KSW, ale konkretów na razie brakuje.

W mediach pojawia się coraz więcej spekulacji. Z niecierpliwością na ostateczną decyzję czekają też dziennikarze ze Stanów Zjednoczonych. Oni również mają swoją listę życzeń. Kogo widzieliby więc w roli przeciwnika „Dominatora”? Drugiego siłacza!

A konkretniej to Arilda Haugena. O jego debiucie między linami już Was informowaliśmy. Norweg co prawda wybrał boks, a nie MMA, ale to i tak żaden problem. W pierwszej swojej walce zdeklasował rywala już po 45 sekundach. Czyli przebywał w ringu zaledwie sekundę dłużej niż Pudzianowski w starciu z Marcinem Najmanem.

Już wtedy apelowaliśmy do KSW, by wzięli Haugena pod uwagę. Zorganizowanie walki dwóch strongmanów nie byłoby raczej zbyt trudne. Teraz ten pomysł podchwycili nasi koledzy po fachu z USA. Ich zdaniem może i Norweg boksersko jest lepszy, może jego ciosy mają więcej mocy, ale to Pudzianowski jest bardziej zwinny, szybszy i zdeterminowany.
Autor artykuły pisze, że Polak jak już się za coś zabiera, zazwyczaj osiąga zamierzony cel. Chciał zdobyć piąty tytuł MŚ siłaczy - zdobył, chciał zagrać w rugby - zagrał, chciał spróbować sił w MMA - spróbował. Teraz chce w MMA wdrapać się na szczyt - i zapewne, zdaniem dziennikarza z USA, wdrapie się.

My także chcielibyśmy zobaczyć taką walkę. I - podobnie jak żurnaliści ze Stanów - zastanawiamy się, czy lepiej, aby panowie zmierzy się w ringu, a może w klatce? Jakie jest Wasze zdanie? Piszcie na forum!

źródło: www.sportfan.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW