Pudzian" zwariował? Zobacz co zrobił seksbombie!

Szymon Majewski znów wymyślił...

"Pudzian" wkręcił znaną dziennikarkę

W programie "Szymon Majewski Show" często pojawiają się w ostatnim okresie sportowcy. Po niedawnym występie boksera Artura Szpilki, tym razem na antenie TVN pojawił się Mariusz Pudzianowski. Konwencja uczestnictwa byłego strongmana, a obecnie zawodnika MMA w show Majewskiego, była co najmniej nietypowa.

http://szymon.tvn.pl/informacje/pudzian-wkreca-nieemitowane-fragmenty,44168,1.html


Otóż sportowiec pojawił się w roli osoby "wkręcającej" znaną dziennikarkę i aktorkę Annę Wendzikowską. Śliczna celebrytka wystąpiła m.in. w "Klanie" oraz "M jak Miłość". Pudzianowski zaprosił Wendzikowską i jej ekipę na wywiad do siebie do domu, a na pytania odpowiadał zgodnie z instrukcjami podawanymi mu na bieżąco przez słuchawkę przez Majewskiego.

- Może panią zaskoczę, ale gram w filmie. To będzie taki film pod tytułem "Samotny Ogrodnik". Ale nie mogę za dużo o tym mówić, dlatego że to jeszcze jest tajemnica - stwierdził zapytany o plany na najbliższą przyszłość "Pudzian". - Gram takiego fajnego ogrodnika niemowę, który ma dysleksję. Ten ogrodnik ma dysleksję taką, że nie czuje zapachów - dodał.

Zapytany o dietę zaczął odpowiadać jeszcze dziwniej. - Podstawa to ziemniaki. Na śniadanie gdzieś tak piętnaście - dwadzieścia kilo. Jak mam siłę to obieram, a jak nie mam, to nawet nie obieram. Jak mam siłę to gotuję, jak nie mam siły to żyję sobie tak na luzie, jak ten ogrodnik. On też jest kawalerem - mówił Pudzianowski.

Kiedy Wendzikowska, wyraźnie już skonfundowana dziwnymi odpowiedziami celebryty, zapytała go o to, co robi w wolnym czasie, Pudzianowski kontynuował żarty. - Teraz to ta rola, a poza tym ćwiczę trochę. Ćwiczę przycinanie krzewów. A później sadzę pietruchę, to jest dopiero przewalona robota - powiedział, a jego rozmówczyni nie wytrzymała i schowała głowę w kolanach.

Po chwili dalszych żartów program się zakończył, ale Pudzianowski wypadł bardzo dobrze, długo bez śmiechu znosząc powtarzanie absurdalnych odpowiedzi Majewskiego. Warto wspomnieć, że taka formuła programu jest już sprawdzona w Stanach Zjednoczonych, gdzie Ellen DeGeneres instruowała choćby Davida Beckhama.

Roman Koń

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW