KSW. WALKA PUDZIANA. Superman z Polski zleje Kolosa

To już dziś! Po ośmiu miesiącach przerwy Mariusz Pudzianowski (34 l.) wraca na ring. Rywalem naszego "Supermana" podczas gali KSW 16 w Gdańsku będzie ogromny Anglik James "Kolos" Thompson (33 l.). - James, obiecuję ci, że dziś nad naszym pięknym Bałtykiem przekonasz się, co to znaczy 10 w skali Beauforta. Będzie ostro! - odgraża się "Pudzian".

 - To starcie prawdziwych gigantów, zderzenie ambicji i potwornej siły "Pudziana" z doświadczeniem Thompsona - zapowiada Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

Przed walką obaj panowie nie szczędzili sobie złośliwości. Thompson nazwał Pudzianowskiego "paskudnym skur...". Stwierdził, że Polak jest tak brzydki, że wygląda, jakby go ktoś w dzieciństwie upuścił na ziemię. "Pudzian" tylko się na to uśmiecha. - Piękniś się znalazł. Chyba przed walką podaruję mu lusterko - odpowiada.

Patrz też: KSW 16. Pudzian - Thompson. Mariusz Pudzianowski: Jestem gotowy na furię Kolosa - WYWIAD

Dla obu to walka o być albo nie być na wielkiej scenie MMA. - Thompson to jeden z najbardziej szalonych zawodników w historii KSW - ocenia Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW. - Do tego doskonale wie, że jeżeli pokona Mariusza, to wróci do gry. Rzuci w ringu wszystko co ma.

Typy buków

Khalidov (1.40) - Lindland (2.70)
Pudzianowski (1.35) - Thompson (2.95)

Nie przegap

Gala KSW 16 - 21 maja, godz. 20 - Polsat i Polsat Sport

źródło:se.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW