Pudzianowski prezentuje się przed KSW16

http://sport.onet.pl/fotoreportaze/pudzian-ostro-trenuje-przed-walka,4335317,9340085,fotoreportaz-maly.html
 
Mariusz Pudzianowski zaprezentował swoje możliwości przed sobotnią galą KSW16. Na specjalnym, otwartym dla mediów treningu, "Pudzian" prezentował w szczególności swoje techniki bokserskie. Trzeba przyznać, że w tym elemencie poczynił spore postępy!

Przed walką z Thompsonem Pudzianowski podkreślał, że to właśnie na poprawie umiejętności "stójkowych" skupiał się podczas treningów. Z umiejętności bokserskich Pudzianowskiego śmiał się jego poprzedni rywal Eric "Butterbean" Esch. Już przed walką z nim Pudzianowski zmienił nieco trening i Esch musiał się ze swoich słów wycofywać.

Przed starciem z Thompsonem "Pudzian" jeszcze mocniej zaczął pracować nad technikami bokserskimi. A pomagał mu w tym Andrzej Gmitruk, który doprowadził do mistrzostwa świata w dwóch kategoriach wagowych Tomasza Adamka.

Uwagi jakie przekazał Gmitruk okazały się pomocne, ponieważ u Pudzianowskiego można było zauważyć wyraźną poprawę jeśli chodzi o techniki bokserskie.

Przypomnijmy, że Pudzianowski zmierzy się z Jamesem Thompsonem na sobotniej gali KSW16, która odbędzie się w Gdańsku. Transmisję z Ergo Areny przeprowadzi stacja Polsat i Polsat Sport.

zródło :wp.pl

 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW