Butterbean

- Jestem szybki i ciężki, ważę 200 kg, Pudzianowski nie będzie mógł mną tak po prostu rzucić o ziemię - zapewnił w rozmowie z serwisem "ringpolska.pl" słynny król bokserskich czterorundówek Eric Esch, który w środę przed południem przybył do Polski na pojedynek z "Pudzianem". Walka odbędzie się podczas 14. gali Konfrontacji Sztuk Walki w łódzkiej Atlas Arenie.

Waga "Butterbeana" jest zaskoczeniem, ponieważ większość serwisów podaje, że waży on od 160 do 189 kg. Ogromny Amerykanin jest przekonany o swoim zwycięstwie.

- Gdybyśmy podnosili kamienie, na pewno on podniósłby cięższy, ale jeśli chodzi o bicie się po twarzach, to gwarantuję wam, że uderzam mocniej od Mariusza - przyznał Esch.

Zapytany o to, czy w konfrontacji z polskim siłaczem upatruje dla siebie szansę na wygraną wyłącznie w technikach pięściarskich popularny "Butterbean" odparł.

- Może nie wszyscy o tym słyszeli, ale ostatnio na gali "Pride" pokonałem swojego rywala - Brazylijczyka Zulu - przez poddanie, a on ważył 190 kg i mierzył 198 cm! Jestem naprawdę mocny w parterze, lepszy niż ludzie myślą.

- Jeśli trafię Pudzianowskiego lewą ręką, pójdzie na deski, po prawej padnie jeszcze szybciej, a jeśli on sprowadzi mnie do parteru, to zmuszę go tam do poddania się - podsumował niezwykle pewny siebie Esch.

źródło:wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW