Bilety na walkę Pudzianowskiego od 50zł do 1700zł

Trwa przedsprzedaż wejściówek na galę KSW XVI, która odbędzie się 21 maja w trójmiejskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru naprzeciw Mariusza Pudzianowskiego stanie James "Kolos" Thompson. To ostatni moment na zakup biletów! Podajemy ceny i szczegóły ich zakupu.

Najtańsze wejściówki można nabyć już za 50zł, zapewnią one jednak możliwość obejrzenia gali tylko z najwyższych rzędów Ergo Areny. Widoczność nie jest tam niestety zbyt dobra. Aby w pełni móc rozkoszować się walkami współczesnych gladiatorów trzeba zakupić wejściówki o nominale 150-200zł. Tych jednak zostało już bardzo niewiele.

Ciekawą opcją zaproponowaną przez organizatorów gali jest zakup miejsc w tzw. lożach KSW Fan Zone. Wejściówka sprzedawana jest w formie pakietu, który zawiera bardzo dobre miejsca na lożach VIP'owskich, oraz pamiątkowy plakat z gali wraz z podpisami zawodników KSW, w tym Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova. Pakiet kosztuje 150zł.

Dla fanów z zasobniejszymi portfelami przygotowano Pakiety Elite VIP, zawierające najlepsze miejsca przy samym ringu, obsługę hostess, czerwony dywan, powitalnego drinka i zaproszenie na afterparty. Sympatycy mieszanych sztuk walk, którzy chcieliby zaopatrzyć się w pakiet Elite VIP muszą jednak przygotować od 1000zł do nawet 1400zł.

Najdroższe wejściówki, kosztujące 1700zł, zostały już wyprzedane. Dystrybucją biletów na galę zajmuje się eventim.pl.

źródło:gazeta.pl


 

Oceń wpis: 
(0 głosów)