Kolos do Pudzianowskiego: "chcę zapewnić, że będę..."

James Thompson będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego na gali KSW 16. Do walki dojdzie 21 maja w hali Ergo Arena w Gdańsku. Popularny "Kolos" w rozmowie z Wirtualną Polską zapewnił, że zamierza dać w Polsce "niezły show".

Co wiesz o swoim najbliższym przeciwniku, Mariuszu Pudzianowskim?

- Wiem, że jest bardzo dobrym zawodnikiem. Sprawia dobre wrażenie, jest całkiem szybki.

 

 

 

- Znasz jakichś innych polskich zawodników MMA?

- Znam kilku, ale niestety nie potrafię wymówić ich nazwisk (śmiech). Trenowałem z kilkoma polskimi zawodnikami. To twardziele. Tego samego spodziewam się po Mariuszu.

 

 

 

- Możesz trochę opowiedzieć o przygotowaniach do pojedynku na KSW 16?

- Jasne. Cały czas ciężko trenuję. Jeszcze nie wiem, jaką dokładnie wybiorę taktykę, cały czas nad tym pracuję. Chciałbym dać w Polsce niezły show.

 

 

 

- Co zrobisz w przypadku wygranej z Pudzianowskim?

- Mam nadzieję, że wtedy federacja KSW ponownie mnie zaprosi na galę. Mam szansę pokonać Mariusza i maksymalnie na tym się koncentruję.

 

 

 

- Ostatni czas w MMA był dla ciebie bardzo trudny. Przegrałeś sporo walk (8 porażek w ostatnich... 9. walkach). Pojawiają się myśli o zakończeniu kariery?

- W tym momencie staram się jeszcze o tym nie myśleć. Porażki się zdarzają, takie jest życie. Staram się ciężko trenować i mam nadzieję, że lepsze czasy jeszcze przyjdą. Gala KSW jest dobrze zorganizowana, chciałbym w walce wieczoru pokonać Mariusza.

 

 

- Chciałbyś coś przekazać Mariuszowi?

- Chcę go zapewnić, że będę dobrze przygotowany i że stworzymy dobre widowisko.

Rozmawiał Karol Borawski / Wirtualna Polska

Oceń wpis: 
(0 głosów)