Pięć milionów dla Pudziana!

Ponad pięć milionów telewidzów Polsatu i Polsatu Sport oglądało piątkową walkę Mariusza Pudzianowskiego z Yusuke Kawaguchim podczas gali KSW 13 w katowickim Spodku.

Mariusz Pudzianowski kontra Yusuke Kawaguchi, Fot konfrontacja.com /Informacja prasowa
Obydwie stacje przyciągnęły przed telewizory 4,3 mln widzów. W szczytowym momencie - o godzinie 22.36 - galę oglądało aż 5,4 mln. Samą walkę "Pudziana" oglądało łącznie na obu kanałach średnio 5 mln i 30 tysięcy widzów.

Stacja Polsat Sport w trakcie trwania walki "Pudziana" z Kawaguchim osiągała wyższy udział w widowni niż jakakolwiek główna stacja poza Polsatem - zarówno TVN, jak i TVP1 i TVP2 miały mniejszą oglądalność w trakcie walki.

Liczba widzów w trakcie transmisji na antenie Polsat Sport momentami przekraczała nawet milion.

Walkę Mameda Khalidova z Ryutą Sakuraiem emitowana 30 minut po północy oglądało średnio prawie 3,4 mln widzów. W szczytowym momencie walki ok. 00.44 walkę oglądało nawet 3,6 mln widzów.

Przypomnijmy, że "Pudzian" po dwóch pięciominutowych rundach pokonał decyzją sędziów zawodnika z Japonii. To był jego drugi pojedynek w formule MMA. Wcześniej - przy okazji grudniowego debiutu - pokonał na KSW 12

Marcina Najmana. Już niebawem, 21 maja, stoczy trzecią walkę, tym razem z byłym mistrzem prestiżowej organizacji UFC, Timem Sylvią.

Oceń wpis: 
(0 głosów)