Pudzian stoczy walkę życia! "Takiego rywala jeszcze nie miał"

8 czerwca polscy kibice MMA zjadą się do gdańskiej Ergo Areny. Tam bowiem odbędzie się gala KSW 23, która zapowiada się znakomicie. Nikt nie powinien narzekać, bo największych gwiazd nie zabraknie. Już od kilku miesięcy wiadomo, z kim powalczą Mamed Khalidov i Michał Materla. Pierwszy z nich będzie miał okazję sprawdzić się na tle Melvina Manhoefa, który za pierwszym razem wycofał się w ostatniej chwili z powodu kontuzji.

"Cipao" przejął z kolei rywala po Khalidovie i powalczy z Kendallem Grovem. Nie ma wątpliwości, że za niecały miesiąc będziemy świadkami najlepszej gali w polskim MMA. Nie dość, że zaprezentują się niemal wszyscy najpopularniejsi fighterzy, to w dodatku dziś prezentują bardzo wysoki poziom w ringu.Dlatego też właściciele KSW zastanawiają się, jaki podtytuł dać KSW 23. Poprzednia gala została okrzyknięta "Pride Time" (Czas Dumy). Jak będzie tym razem? Jest pewien pomysł.

- Na razie jeszcze nie wybraliśmy podtytułu, choć powiem szczerze, że ciągle po głowie krąży mi "królewskie rozdanie". Wprawdzie w przeszłości była już gala, na której walczyli Khalidov, Materla i "Pudzian", ale wówczas nie prezentowali jeszcze tak wysokiego poziomu. Obecnie to są wielkie gwiazdy. Bilety na tę galę sprzedały się w 72 godziny - mówi w rozmowie z onet.pl Maciej Kawulski.Wielu kibiców czeka jednak z niecierpliwością na ujawnienie jednej z największych tajemnic. Oczywiście chodzi o rywala Mariusza Pudzianowskiego. Wydawało się, że wybór nie będzie dla wszystkich satysfakcjonujący.Kilka tygodni temu władze KSW zdradziły charakterystykę wojownika, którego chcieliby zestawić z Pudzianem.

- Szukamy wśród młodszych, mniej znanych zawodników, ale jednocześnie takich, którzy sportowo znajdują się na tym samym poziomie, co Pudzianowski - mówił Martin Lewandowski.

Okazuje się, że całkowicie zmieniono koncepcję. Jest szansa, że nawet najbardziej wybredni kibice będą zadowoleni.Wiemy, że przeciwnik dla Pudzianowskiego jest już załatwiony. Jego nazwisko poznamy jednak dopiero w przyszłym tygodniu. Wygląda na to, że warto czekać, bo to może być bardzo atrakcyjne nazwisko w świecie MMA.
- Rozmowy z obozem jego rywala już się zakończyły. Będzie to amerykański zawodnik, który ma bardzo wielkie doświadczenie. Powiem szczerze, że "Pudzian" nie miał jeszcze takiego przeciwnika, z którym dzieliłaby go tak wielka przepaść pod względem doświadczenia. Jego nazwisko zostanie ujawnione na początku następnego tygodnia, kiedy zostanie wyprodukowany specjalny trailer - zdradza współwłaściciel KSW.

No to zapowiada się przełom w dotychczasowej karierze Pudziana. Ostatnio wyszukiwano mu bardzo słabych przeciwników. Teraz ma się pojawić ktoś, kto przebije wszystkie dotychczasowe nazwiska. Zapowiada się bardzo ciekawy wieczór.

źródło: sportfan

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW