Pudzian wybrał MMA! Najpierw spuści łomot...

We wrześniu obrona tytułu mistrzowskiego u siłaczy, później tylko treningi do debiutanckiej walki w MMA. Sportfan zdradza przyszłość najsilniejszego człowieka świata.

Mariusz Pudzianowski kilkanaście dni temu wyleczył bardzo poważną kontuzję prawego bicepsu. Do rywalizacji strongmanów wrócił w fantastycznym stylu, wygrywając w Bartoszycach mistrzostwa Europy, a w ten weekend Puchar Świata w Moskwie.

Przed popularnym „Dominatorem” jeszcze mistrzostwa Polski pod koniec lipca, a potem już przygotowania do wrześniowego czempionatu globu. W RPA Pudzianowski będzie chciał wywalczyć - już po raz szósty - mistrzostwo świata. Co potem?

Jak się dziś dowiedzieliśmy, Mariusz zdecydował się wreszcie na debiut w MMA. Kontrakt na pierwszą walkę jest w końcowej fazie negocjacji, a do ustalenia pozostały już tylko szczegóły. Kto więc będzie rywalem „Dominatora”? Jak podaje serwis www.boxingnews.pl między liny Pudzianowski wyjdzie z Marcinem Najmanem. Pięściarz jest pewny swego. Ba, atakuje nawet słowami najsilniejszego człowieka świata.
- Kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko z tej walki
- Najman czy Pudzianowski?

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW