Sensacja: Pudzian chce walczyc z Gołotą w MMA!!

Wielkimi krokami zbliża się pojedynek Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą. Bokserzy zmierzą się 23 lutego na gali Polsat Boxing Night w gdańskiej Ergo Arenie.

W przeszłości już dwa razy by...ło bardzo blisko tej walki. Z różnych przyczyn jednak do niej nie dochodziło. Tym razem nie ma żadnego niebezpieczeństwa, aby coś się zmieniło. Według bukmacherów faworytem tego starcia jest Gołota. Czy Mariusz Pudzianowski zgadza się z ich zdaniem? To pytanie padło podczas najnowszego odcinka programu "Fun Raport", którego fragmenty już krążą po internecie, a jego premiera planowana jest na najbliższy piątek.

- Moim zdaniem wygra lepiej przygotowany, czyli ten, który lepiej się oszczędzał, trenował do tych 45 lat. Trudno mi ocenić, kto jest faworytem. Znam Przemka, znam Andrzeja. Co by nie było Andrzej boksował bardzo dobrze. Przemek też ułomkiem nie był, co prawda w kickboxingu, bo w boksie to mu już różnie szło - komentował zawodnik KSW Team.


Pudzian nie ukrywał, że czeka na galę w Ergo Arenie z dużą niecierpliwością. Rzucił nawet propozycją, że chętnie zmierzyłby się ze zwycięzcą pojedynku Gołota vs Saleta!

- Fajnie by było. Z wygranym chętnie wszedłbym do ringu. Jeden się wywodzi z boksu, drugi z kickboxingu, ja znów ze strongmanów. Moglibyśmy znaleźć jakiś wspólny mianownik. No jeden mamy - rzucił były mistrz świata siłaczy Organizacja KSW w przeszłości prowadziła rozmowy z żoną Gołoty, aby się dowiedzieć, czy istnieje szansa, aby czterokrotny pretendent do tytuły mistrza świata wagi ciężkiej zgodził się na występy w MMA.

Temat ucichł, ale kto wie, czy nie wróci po propozycji Pudziana (i to niezależnie do wyniku walki z Saletą).

Walka byłego mistrza świata strongmanów z "Endrju" byłaby medialnym hitem.

 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW