Pudzian na drakońskiej diecie - zrzuci aż 15 kg?! A wszystko, aby...

Za kilka dni będzie bronił tytułu najsilniejszego człowieka świata. Później w głowie będzie miał już tylko debiutancką walkę w MMA. Czekają na niego spore wyrzeczenia.
- Mariusz Pudzianowski jest właśnie na ostatnim etapie przygotowań do rozpoczynających się 26. września na Malcie mistrzostw świata strongmanów. Tuż po tych zawodach nie będzie miał jednak nawet odrobiny odpoczynku.

Grozi Pudzianowi: "dostanie ode mnie w...". Kto jest taki odważny?

Dlaczego? Przecież już 11. grudnia na warszawskim Torwarze stoczy swoją pierwszą walkę w MMA. Jego rywalem będzie pięściarz Marcin Najman. Obaj panowie zbytnio za sobą nie przepadają, więc nic w tym dziwnego, że do tego starcia będą się ostro przygotowywać. Zwłaszcza popularny „Dominator”. Pięciokrotny mistrz globu siłaczy, by być między linami w miarę szybkim, będzie musiał schudnąć... Teraz ważę 145 kilogramów, lecz do grudnia zrzucę piętnaście. Wtedy złapię kondycję i elastyczność - mówi w wywiadzie dla oficjalnej stronty Konfrontacji Sztuk Walki. Pudzianowskiego czeka więc drakońska dieta. A będzie o nią trudno, bo Mariusz to przecież ogromny żarłok. Jednak, by myśleć o zwycięstwie nad Najmanem, nie ma wyjścia - będzie musiał się opamiętać i zrezygnować m.in. z ukochanych słodyczy. Znając jednak jego zaparcie i dążenie do celu, zrzuci te 15 kilogramów na czas. -Dzisiaj odbyła się natomiast oficjalna konferencja przed walką Najmana z Pudzianowskim. Choć do pojedynku jeszcze sporo czasu, jeden podjudza drugiego i na odwrót. Najman wręczył dziś Mariuszowi zestaw do... badmintona. By ten sobie pograł z bratem, może chociaż w tym będzie dobry. Jak odpowiedział na zaczepkę „Dominator”? Kolego, ty lepiej pójdź pomodlić się do Częstochowy, bo tam mieszkasz. Nie wychodzę do ringu po to, by głaskać rywala. Wprawdzie nigdy nie walczyłem w ringu, ale na ulicy owszem. Mam więc doświadczenie. Emocje więc gwarantowane. Chudszy o 15 kilogramów Pudzianowski zniesie z ringu Najmana? A może będzie na odwrót? Forum jest do Waszej dyspozycji! "" Pudzian Team ""

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW