Walka Pudziana w PPV? Nie, zobaczycie ją w...

Fani MMA w Polsce mogą cieszyć się na londyńską galę z udziałem byłego strongmana. Wiadomo na 99 procent, kto przeprowadzi transmisję.

16. grudnia w Londynie Mariusz Pudzianowski stoczy kolejną walkę w MMA. Na gali MMA Fight Club rywalem „Pudziana”, który w ostatniej chwili zastąpił Marcina Najmana, będzie Tyberiusz Kowalczyk.


Dobra wiadomość dla fanów MMA w Polsce jest taka, że relację z gali będzie można śledzić na ekranach telewizorów. Co ważne, nie zdecydowano się sprzedawać gali w płatnym systemie PPV jak to miało miejsce podczas wrześniowej gali KSW 20.

Wszystko wskazuje na to, że kibice zobaczą walki z Londynu w Polsacie Sport.


Na 99% walkę Pudzianowski vs. Tyberiusz pokaże Polsat Sport. Mamy to już na 99% potwierdzone i dzisiaj dopniemy te rozmowy do końca. Rozmawia z nami także telewizja Eurosport. Gala będzie transmitowana na żywo - zapewnił w rozmowie z "boxingnews.pl" organizator MMA Fight Club, Marcin Wawrzynowski.

Wawrzynowski zdradził również, że definitywnie zakończył współpracę z Najmanem (El Testosteron twierdził wcześniej, że to on zerwał umowę). Zobaczmy.

 

Nasza współpraca została definitywnie zakończona. My myśleliśmy, że Marcin jeszcze jest jeszcze jakąś gwiazdą. Jednak na słowo "Marcin Najman" nikt nie reaguje pozytywnie. Nie spotkałem się z taką osobą. Większość firm traktowała nas bardzo niepoważnie. Zacytuję słowa jednej z firm: "Jeśli Państwo mają takich zawodników jak Marcin Najman, to musimy podziękować. My sponsorujemy sportowców" - zakończył organizator MMA Fight Club.
 

 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW