Pudzian grozi Najmanowi: "jak będzie trzeba, to odgryzę mu..."

Rośnie ciśnienie przed walką Dominatora z Najmanem. To już jest prawdziwa wojna. Strongman zapowiada puree ziemniaczane ze swojego rywala!

Do 11 grudnia, kiedy to podczas polskiej walki stulecia w MMA spotkają się Mariusz Pudzianowski i Marcin Najman, pozostały jeszcze cztery tygodnie. Już jednak teraz ciśnienie przed tym starciem sięgnęło zenitu.

Atmosferę podsycają obaj wojownicy, którzy nie szczędzą sobie uszczypliwych uwag i wzajemnych złośliwości w mediach. Pudzian udzielił dziś obszernego wywiadu Radiu TokSport. I nie mogło w nim zabraknąć tematu Najmana. Posłuchajmy, co zamierza zrobić ze swojego rywala na ringu w Warszawie Dominator.

Jeśli Najman uważa, że ja podnoszę ziemniaki, to ja go podniosę, jak worek i rzucę nim na podest. Zrobimy z ziemniaka małe puree ziemniaczane - szydzi z przeciwnika strongman.

 

To reakcja na słowa Najmana, iż strongman bawi się w przenoszenie ziemniaków. Pisaliśmy o tym kilka dni temu... Pudzian zapowiedział również, że jeśli będzie trzeba to... odgryzie Najmanowi uszy! Jak Tyson!

 

Rozluźniony, żartujący Dominator sprawiał wrażenie pewnego siebie przed polską walką stulecia w MMA. Na pytanie, co dalej po grudniowej walce, Pudzian nas zaskoczył.

 

To dopiero początek mojej kariery w sztukach walki. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będę się tym zajmował przez najbliższe kilka lat - wypalił na antenie TokSport jeden z najsilniejszych ludzi świata.

 

Czyżby Dominator miał w planach marsz po tytuł mistrza świata w MMA?
Myślicie, że to realny scenariusz?

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW