„Przenoszenie ziemniaków to nie jest sport”. Najman kpi z Pudziana!

Jeden zupełnie spokojny, drugi wręcz przeciwnie - ciągle prowokuje, nabija się z rywala. Który będzie górą? Dowiemy się dokładnie za miesiąc.

Mariusz Pudzianowski kontra Marcin Najman. Ta walka elektryzuje całą Polskę. Panowie zmierzą się 11 grudnia. Na razie ostro zasuwają na treningach. Nie ma taryfy ulgowej - pojedynek urósł już bowiem do miana ringowej wojny.

Zachowując oczywiście odpowiednie proporcje, ich starcie można porównać do niedawnego starcia Nikołaja Wałujewa z Davidem Haye. A zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę zachowanie obu pięściarzy przed pierwszym gongiem. Rosjanin był nad wyraz spokojny, Brytyjczyk wręcz przeciwnie. Efekt? Wygrał ten drugi.

W Warszawie 11 grudnia będzie podobnie? Niewykluczone. Na razie Najman, jak Haye, ciągle prowokuje Pudzianowskiego. Nie zważa na słowa. Właśnie przekonaliśmy się o tym po raz kolejny. Popularny „El Testosteron” atakuje swojego rywala podczas oficjalnego filmu promującego gale z ich udziałem.

Oto kilka smacznych cytatów jego autorstwa:
To będzie walka dobra ze złem. Złem będzie Pudzianowski, dobrem ja.
Pudzianowski nie szanuje pięściarzy i zawodników MMA. Kiedyś usłyszałem jego wypowiedź, że nikt nie jest w stanie zrobić mu krzywdy, bo jest taki silny i taki odważny. Przemawiała przez niego pycha, zadufanie.
Pudzian osiągnął dużo. Dlatego jego upadek będzie ta głośny i bolesny.
Przenoszenie ziemniaków, przerzucanie żelastwa, ciąganie samochodów - to są czynności, które bardzo pomagają w życiu. Ale to nie zasługują na miano sportu, tym bardziej zawodowego sportu.
Pudzianowski już niedługo przekona się, czym różni się hodowla organizmu od uprawiania sportu.

Musicie przyznać, że w swoich wypowiedziach Najman jest bardzo odważny. Haye też nabijał się z Wałujewa i ostatecznie później pokonał go także w ringu.

Jak reaguje na te wszystkie zaczepki Pudzianowski? Dokładnie tak jak rosyjski gigant.
Mniej mówić, więcej robić: to jest moje motto.
Oglądajcie walkę, myślę, że wielu zaskoczę - ripostuje Pudzian.

Wałujewa spokój zgubił. Z Pudzianowskim będzie podobnie? Jak przewidujecie?

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW