Pudzian musi szybko zmiażdżyć Najmana! Inaczej... będą kłopoty

Predyspozycje genetyczne ma rewelacyjne. Wręcz jak legendarny zapaśnik. Rozniesie swojego najbliższego rywala? Tak, jeśli...

Mariusz Pudzianowski to profesjonalista w każdym calu - do wszystkiego, co robi, stara się podchodzić z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Teraz jest podobnie. Do swojego debiutu w MMA przygotowuje się bardzo starannie. Nie chce pominąć choćby jednego szczegółu.

Nie tylko haruje na treningach, ale także dba o wszystkie pozostałe kwestie. Zgodził się więc także na specjalistyczne badania pod okiem doktora Stanisława Kuźmickiego z warszawskiego AWF.

Jakie są ich wyniki?
Dla „Dominatora” wręcz rewelacyjne!

Wspomniany Kuźmicki od wielu lat zajmuje się podobnymi sprawami. Jego badania polegają na pomiarach poszczególnych części ciała. Później to, co zapisze, umieszcza na somatogramie.

I wszystko jest jasne. To prawdziwy fenomen. Ma znakomite predyspozycje genetyczne do tego, żeby być mistrzem sportów walki. Inni ludzie mogliby całe życie spędzić na siłowni, ale nie dorównają Pudzianowskiemu - cytuje Kuźmickiego dzisiejszy „Super Express”.To nie koniec sensacji. Okazuje się bowiem, że swego czasu polski doktor mierzył także legendarnego zapaśnika Aleksandra Karelina. Rosjanin to trzykrotny mistrz olimpijski i dziewięciokrotny mistrz świata. Podobnie jak Karelin ma ogromny potencjał. Rosjanin go wykorzystał – dodaje ekspert. Ale, ale. Sprawa ma drugie dno. Jeśli Pudzianowski marzy o zwycięstwie nad Marcinem Najmanem, to musi sprawę załatwić błyskawicznie. Inaczej czekają go duże kłopoty. To atleta przystosowany do ekstremalnych obciążeń, ale w krótkim czasie. Jeżeli wysiłek potrwa dłużej, to jego organizm przy takiej masie może nie wytrzymać kondycyjnie - zdradza Kuźmicki. Proste - albo „Dominator” szybko znokautuje Najmana, albo ten drugi, z minuty na minutę, będzie w dużo lepsze sytuacji.

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW