"Pudzian powinien go zjeść i wypluć buty"

Marcin nie ma uderzenia na wagę ciężką i on Pudzianowskiego nie znokautuje, nawet jak mu wyjdzie cios - uważa Dawid Kostecki.

- Jeżeli chodzi o Marcina Najmana, dla mnie Pudzianowski powinien go zjeść i wypluć tylko buty, żeby sobie nie zaśmiecać żołądka za bardzo. I to bez względu na to, czy Pudzianowski trenował boks czy nie. - powiedział w TokSporcie Dawid Kostecki.

- To jest człowiek, który waży 130 kilo i żeby z nim wygrać, trzeba mieć uderzenie. Marcin nie ma uderzenia na wagę ciężką i on Pudzianowskiego nie znokautuje, nawet jak mu wyjdzie cios - dodał "Cygan".

Faworytem pojedynku wydaje się być Mariusz Pudzianowski, jednak Marcin Najman zrobi wszystko, by udowodnić swoją wyższość.

Najman uważa, że jego przeciwnik nie ma kondycji i w tym widzi swoją szansę. Jeśli przetrwa pierwszą minutę walki, "wówczas bezlitośnie obije Pudzianowskiego" - twierdzi w wywiadzie z "Super Expressem". Co na to "Pudzian"?

- Jutro po prostu zrobię swoje i skończy się to ujadanie - zapewnia. - Jak nadarzy się okazja, to porzucam nim trochę w ringu. To będzie jak zderzenie malucha z lokomotywą - dodaje strongman.

info www.wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW