Niemcy piszą o Pudzianowskim. Co?

Debiut Mariusza Pudzianowskiego w MMA odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce. O efektownej wygranej pięciokrotnego mistrza świata siłaczy z Marcinem Najmanem dyskutują fani sportów walki na całym świecie. A co o "Pudzianie" mówią i piszą w Niemczech? Sprawdziliśmy.

Na popularnym niemieckim forum dla miłośników sportów walki, BamBamscorner.de, pasjonaci MMA oceniają występ Pudzianowskiego. "Zawodnik o świetnej technice i dość dużej sile położyłby Pudzianowskiego na łopatki. Nie rozumiem, dlaczego ten zawodnik chce walczyć, skoro świetnie radził sobie w zawodach siłaczy" - pisze internauta o nicku "costa".

"Jak pokonać Pudzianowskiego? Można to zrobić dzięki technice. Jego przeciwnik w tej walce uciekał już po otrzymaniu pierwszego ciosu. Myślę, że zawodnikiem klasy Fiedora Emielianienki "Pudzian" mógłby polec już w pierwszej rundzie" - uważa "Lenzowar".

"Trzeba przyznać, że te kopnięcia były naprawdę dobre, wręcz "wybuchowe". Tak czy inaczej Pudzianowski raczej nie miał by szans z Brockiem Lesnarem i innymi superciężkimi z MMA, ale kto wie, jak potoczy się jego przyszłość. Musi moim zdaniem popracować nad wytrzymałością" - twierdzi "krush".

Na niemieckim forum przeważają opinie przychylne Pudzianowskiemu, choć fani MMA są zdania, że póki co z najlepszymi zawodnikami Mariusz nie może się równać. Są jednak zgodni, że czeka go ciekawa przyszłość w świecie sportów walki.

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW