Na świecie głośno o wygranej "Pudziana"

Jak się okazuje walka Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem duże emocje wzbudziła nie tylko w Polsce. Większość największych serwisów poświęconych MMA wiele miejsca poświęciła udanemu debiutowi "Pudziana" w mieszanych sztukach walki. Również kibice z całego świata są pod wielki wrażeniem Pudzianowskiego.

"Najsilniejszy człowiek świata wygrywa na gali KSW" - tak zatytułował jeden ze swoich artykułów popularny serwis sherdog.com. News o zwycięstwie Pudzianowskiego był drugim w kolejności najczęściej czytanych wiadomości.

Autor tekstu pisze, że walka w Polsce cieszyła się olbrzymią popularnością, a Pudzianowski zdominował pojedynek i nie dał najmniejszych szans Najmanowi.

Z kolei serwis mma.fanhouse.com walkę "Pudziana" z Najmanem nazwał "zwariowanym show". Jak podkreśla autor wiadomości, Pudzianowski pomimo braku doświadczenia w ringu radził sobie bardzo dobrze. Dziennikarz wątpi jednak, aby "Pudzian" był w stanie pokonać najlepszych zawodników MMA.

Innego zdania są dziennikarze i internauci serwisu fiveouncesofpain.com. "Dobrym pytaniem jest jak daleko Pudzian zajdzie w tym sporcie. Jeśli Brock Lesnar (obecny mistrz UFC w wadze ciężkiej - przyp WP) wróci do zdrowia, a Pudzian zaliczy kilka wartościowych zwycięstw to..." - zastanawia się autor artykułu. UFC (Ultimate Fighting Championship) to najbardziej prestiżowa seria MMA na świecie.

Pod wrażeniem tego, co Pudzianowski zrobił w ringu są także internauci fiveouncesofpain.com.

"Co za bestia. Śledziłem jego karierę w zawodach strongman przez dłuższy czas, a teraz jest kimś, kto może dosyć łatwo pokonać Brocka" - elkymbo

"O mój Boże! Niech wygra jeszcze kilka walk i przenieście jego tyłek do UFC. On jest nieludzki" - Connor Cobain

"Japonia pokocha tego kolesia. Jeśli wygra jeszcze 2-3 walki znajdzie się na celowniku UFC. Jego czysta siła sprawia, że będzie trudnym rywalem dla każdego" - dpk

"On jest jak bestia. Te kopnięcia musiały być bardzo bolesne" - Rich S.

Źródło: wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW