"Pudzian" vs Nastula coraz bliżej

Po udanym debiucie Mariusza Pudzianowskiego w MMA, kibice mieszanych sztuk walki w Polsce zastanawiają się, kto będzie kolejnym rywalem "Pudziana". - Jedyną osobą z Polski, z którą Mariusz Pudzianowski mógłby skrzyżować rękawice jest Paweł Nastula i nikt więcej nie wchodzi w grę - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską, Artur Przybysz rzecznik prasowy KSW.

W swojej debiutanckiej walce Pudzianowski nie dał szans zawodowemu pięściarzowi Marcinowi Najmanowi. Pojedynek trwał zaledwie 44 sekundy, w których "Pudzian" wręcz zmasakrował swojego rywala.

Kiedy kibice ponownie zobaczą "Pudziana" w ringu? - Najwcześniej w maju, kiedy jest kolejne KSW. Co do podpisania kontraktu na dłużej i jego kolejnego rywala, to rozmowy trwają - powiedział nam Artur Przybysz rzecznik prasowy KSW.

Wcześniej informowaliśmy, że najbliższym przeciwnikiem może być Rafał Dąbrowski, o którym głośno zrobiło się po zwycięstwie podczas gali Beast Of The East. - Kandydatem moim zdaniem jest Rafał Dąbrowski. W następnej kolejności jest Paweł Nastula - powiedział nam wcześniej Andrzej Janisz, dziennikarz Polskiego Radia i ekspert Polsatu Sport w dziedzinie MMA.

Rzeczni KSW zdementował jednak, że Dąbrowski jest rozważany jako potencjalny rywal "Pudziana". Zostaje więc Nastula!

- Andrzej Janisz powiedział, że Mariusz może walczyć z Rafałem Dąbrowskim. Mogę od razu zdementować tą informację. Jedyną osobą z Polski, z którą Mariusz Pudzianowski mógłby skrzyżować rękawice jest Paweł Nastula i nikt więcej nie wchodzi w grę - zaznaczył Przybysz.

"Pudzian" pomimo tego, że zamierza zawojować polskie i światowe MMA nie chce rezygnować z zawodów siłaczy. Pojawie się pytanie, czy przygotowania do strongmanów nie przeszkodzą mu w zrobieniu kariery w MMA.

- To mu nie przeszkadza. Mało kto wie, że na dwa tygodnie przed walką z Marcinem Najmanem, Mariusz Pudzianowski wziął udział w zawodach strongmanów, które wygrał - wyjawił rzecznik KSW.

Mariusz Pudzianowski nie zamierza więc odpoczywać i nadal chce być najsilniejszym człowiekiem na świecie, a przy tym namieszać w MMA. Czy jego następnym rywalem będzie były mistrz olimpijski w judo Paweł Nastula? Rozmowy trwają, ale jedno nie ulega wątpliwości - starcie "Pudziana" z popularnym "Nastkiem" byłoby prawdziwym hitem.

Źródło: wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW