"Ta walka byłaby dla Mariusza próbą..."

Mariusz Pudzianowski nie schodzi z ust ludzi interesujących się walkami. Tym razem o naszym nowym zawodniku MMA wypowiedział się Janusz Pindera znany ekspert bokserski uważa, że przed "Dominatorem" drzwi do największych walk stoją otworem.

- Mariusz Pudzianowski posiada jeden olbrzymi atut. Ogromną siłę, przy tym jest szybki i może swoim potencjalnym rywalom sprawić bardzo przykrytą niespodziankę - powiedział Janusz Pindera w wywiadzie dla serwisu "BoxingNews.pl". - Warto dodać, że Mariusz bardzo poważnie podchodzi do tego, co robi.

Dominator nie powinien mieć problemów z kolejnymi propozycjami walki. - Mówiąc o jego przyszłości, warto podkreślić, że jest bardzo znanym celebrytą, dlatego na pewno będzie atrakcją tego typu gal - uważa Janusz Pindera.

Coraz częściej mówi się o kolejnym starciu "Pudziana". - Słyszałem coś o walce z Pawłem Nastulą. To byłby już zupełnie inny stopień trudności. Nastula to jest zawodnik rutynowany, który ma nie tylko wspaniałą karierę judoki, ale również spore doświadczenie w MMA. Stoczył już kilka solidnych walk z zawodnikami z najwyższej półki. Ta walka byłaby dla Mariusza próbą wejścia na bardzo wysoką górę - podkreślił znany publicysta.

- Na razie wszyscy dookoła mówią o tej walce, ale ze mną nikt o niej nie rozmawiał. Jestem jednak otwarty na propozycje - stwierdził Nastula w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną".

Źródło: wp.pl / BoxingNews.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW