"Pudzian" zrezygnuje z zawodów siłaczy?

Kto mógłby wyjść jako drugi do walki z Mariuszem Pudzianowskim w MMA? To pytanie zadaje sobie wielu kibiców po piątkowej gali KSW. Wymienia się największe gwiazdy tej dyscypliny, jednak na razie konkretów nie ma.

Najważniejsze jest to, że "Pudzian" bardzo poważnie podszedł do swojego nowego wyzwania. - Mariusz zdradził mi, że rozważa nawet rezygnację z zawodów strongmanów, żeby poważnie zająć się sportami walki - powiedział na łamach "Super Expressu" jeden z organizatorów KSW - Maciej Kawulski.

Z kim zatem "Pudzian" wyjdzie do ringu w swojej drugiej walce MMA? Już teraz można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nie będzie to wielka gwiazda mieszanych sztuk walki. Ludzie odpowiedzialni za karierę Mariusza zdają sobie sprawę z tego, że muszą mądrze wprowadzać go do tej dyscypliny. Pojedynki z najlepszymi na samym początku kariery w MMA, mogłyby bardzo niekorzystnie wpłynąć na Mariusza, pomimo, iż ma ogromny potencjał.

- Musimy odpowiednio dobierać mu kolejnych rywali. Na razie nie widzę nikogo takiego w Polsce. Paweł Nastula? Może w kolejnej walce, teraz na to za wcześnie - tłumaczy drugi z organizatorów KSW, Martin Lewandowski.

Pudzianowski potrzebuje kilku miesięcy żmudnej pracy w ringu, by móc toczyć pojedynki z najlepszymi zawodnikami. "Super Express" przedstawił ewentualnych rywali z którymi kolejno mógłby się mierzyć "Pudzian":

1. Aleksander Emelianenko jest bratem najbardziej utytułowanego zawodnika MMA - Fedora.
2. Paweł Nastula - najbardziej znany polski zawodnik MMA, a wcześniej legendarny judoka. Ma za sobą występy w słynnej organizacji Pride, w której to pokonał wielkiego Edisona Drago.
3. Brock Lesnar niedawno pojawił się w UFC i sensacyjnie został mistrzem świata. Wcześniej był jednym z najsłynniejszych amerykańskich wrestlingowców (ustawiane walki w ringu).

Źródło: wp.pl / Super Express

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW