Pudzian przed walką: Bardziej obawiałem się Sappa

Wieczorem w trójmiejskiej Ergo Arenie Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Christosem Piliafasem. Na kilka godzin przed walką "Dominator" podzielił się swoimi wrażeniami z naszym portalem.

Gadu-Gadu.pl: Jest stres? To będzie prawdopodobnie najtrudniejsza walka w twojej karierze.

Mariusz Pudzianowski: Nie zgadzam się. Bardziej obawiałem się Boba Sappa. Co prawda najlepsze lata kariery już za nim, ale doświadczenie to jednak doświadczenie, a Amerykanin stoczył przecież mnóstwo walk. Do tego jego waga - rywalizacja ze 150 kilogramowym kolosem do najłatwiejszych nie należy. Piliafas przy nim to kruszynka, fizycznie nie ma mnie czym zaskoczyć

GG: Piliafas nie ma jednak złudzeń, że to będzie krótka walka, która skończy się twoim nokautem.

MP: Marzenia ściętej głowy. Owszem mogę przegrać, bo to w końcu sport i wszystko może się wydarzyć, ale w 30 sekund to on mnie nie na pewno nie znokautuje. Ja nie jestem już tym zawodnikiem co na początku, teraz prezentuję innym poziom i tak łatwo ze mną już się nie wygrywa.

GG: Podobno zrezygnowałeś ze współpracy z American Top Team i na krajowym podwórku już uważasz się za guru MMA.

MP: Głupoty. Byłem trzy tygodnie w USA, ale wróciłem do Polski, bo musiałem załatwić kilka spraw. Dostałem jednak plan treningów, a do tego ściągnąłem do kraju kilka osób z Ameryki. Zapewniam, że przygotowałem się do walki z Piliafasem jak należy. Opowiadania, że Pudzianowski jest najmądrzejszy i nikogo nie słucha radzę włożyć między bajki. Wieczorem na własne oczy przekonacie się, że Pudzian nie obijał się przez ostatnie miesiące.

GG: Jak spędzisz ostatnie godziny przed walką?

MP: Tak naprawdę to ja w ogóle nie myślę o tej walce. Po prostu odpoczynek przed pracą, która mnie czeka wieczorem. Nie ma w tym żadnej filozofii.

GG: A co sądzisz o systemie pay-per-view?

MP: To decyzja organizatorów, nie mnie oceniać czy dobra czy zła. Ja jestem tylko aktorem w tym filmie. Za innych nie ręczę, ale moja walka na pewno będzie ciekawa i ci, co wykupią dostęp, na nudę narzekać nie będą.

Jakim wynikiem zakończy się dzisiejsza walka Pudzianowskiego? Piszcie swoje typy na forum!

PS: Gala KSW 20 od 20.00. Zapraszamy na relację LIVE do naszego portalu!

 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW