Szef KSW: "Pudzian musi uważać!". Bo jego rywal...

Zapowiada się piekielnie trudna walka "Dominatora". Jego przeciwnik wie, jak wykorzystać swoje mocne strony.

Przed nami KSW 20. Na tej imprezie MMA głównym wydarzeniem będzie walka Mariusza Pudzianowskiego z Grekiem, Christosem Piliafasem.

Jak podkreśla „Fakt”, Pudzian nie miał jeszcze takiego rywala. To przeciwnik mocny i doświadczony. Jego silną bronią jest walka w stójce.

Tak będę chciał załatwić Pudziana. Jestem Grekiem z pierwszego pokolenia urodzonym we USA. Walkę mam we krwi. Chcę wygrać przez nokaut. Nie pozwolę, by o wyniku decydowali sędziowie - zapowiada Piliafas.

 

Polscy kibice czekają na wygraną Pudziana, jednak to starcie może zakończyć się różnie. Przed Grekiem ostrzega byłego strongmana Martin Lewandowski.

Christos nie lubi parterów, przyzwyczaił publikę do szybkich ciosów, do szybkiego zakończenia walki. Mariusz musi na to uważać - powiedział współwłaściciel KSW.

W innych walkach wieczoru Jan Błachowicz spotka się z Houstonem Alexandrem, a Marcin Różalski z Jerome Le Bannerem. A Pudzian? Da się zaskoczyć w gdańskiej Ergo Arenie. Galę można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Koszt - 30 zł. Oczywiście polecamy naszą relację LIVE - zupełnie bezpłatnie.

Oceń wpis: 
(3 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW