USA: wielkie wyróżnienie dla Pudziana! Znalazł się w gronie...

Wiara w naszego strongmana jest ogromna, choć do tej pory odbył zaledwie jedną walkę. O Polaku jest głośno na całym świecie. Po wygranej Mariusza Pudzianowskiego w debiucie MMA wielu kibiców zaczęło sobie wyobrażać, jak wysoko może zajść strongman, jeśli dalej ostro będzie trenował tę dyscyplinę. Dla jednych pojedynek z Marcinem Najmanem był zwykłą kopaniną, dla innych - pokazem wielkich możliwości Pudziana.

Walka odbiła się wielkim echem nie tylko w Polsce. W końcu Pudzianowski nie jest postacią anonimową. Nawet biorąc pod uwagę, że pod względem technicznym ma jeszcze wiele do poprawienia, w MMA jest traktowany jak przyszła gwiazda. Dla niektórych jest co prawda zwykłym sterydziarzem, który z wielkimi wojownikami nigdy nie będzie miał szans, jednak według portalu bleacherreport.com Pudziana może czekać wielka kariera.

Dziennikarze tego znanego serwisu wymienili polskiego siłacza w gronie wojowników, którzy mogą pokonać wielkiego mistrza MMA - Fedora Fedora Emelianenko.

Oto ta wąska grupa zawodników:
1) MariuszPudzianowski,
2) Brock Lesnar,
3) Cain Velasquez,
4) Bobby Lashley,
5) Junior Dos Santos.

Argumenty za Pudzianem? Polak to mistrz strongmanów i były karateka, a w przypadku Emelianenko wiek robi swoje, że młodzi atakują, itd.
Na razie to pobożne życzenia, ale w przyszłości - kto wie? Pudzian dojdzie do takiego poziomu, by walczyć z Emelianenką?

źródło: www.sportfan.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW