Adamek: "Pudzian" nie będzie mistrzem MMA

Mariusz Pudzianowski zadebiutował w formule MMA pewnie zwyciężając Marcina Najmana. Strongman zapewnił, że - tak jak w swojej poprzedniej dyscyplinie - zamierza zostać mistrzem świata. W realizację ambitnych planów "Pudziana" nie wierzy Tomasz Adamek.

Popularny "Góral" nie zachwyca się trwającą zaledwie 44 sekundy konfrontacją "Pudziana" z "El Testosteronem". - Czy to można nazwać pojedynkiem? Ta walka była bardzo krótka, bo trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. Dla mnie to nie był pojedynek. W MMA trzeba zawalczyć trochę parteru, trochę stójki, także walki ja tam wielkiej nie widziałem - podkreśla w rozmowie z boxingnews.pl.

Adamek podkreśla, że MMA to ciężki sport. - Trzeba być kozakiem, żeby w tym walczyć. Ja na dzisiaj nie zdecydowałbym się na walki w MMA, bo nie jestem dobry w parterze i na pewno nie miałbym szans, gdybym upadł w czasie walki na matę. Na pewno nic innego niż boks w tej chwili mnie nie interesuje - zaznacza.
 
Jego zdaniem Pudzianowski nie będzie w stanie nawiązać rywalizacji z najlepszymi zawodnikami świata. - Widzę jak wygląda MMA w Stanach i widzę jaki poziom w MMA prezentują Amerykanie. "Pudzian" z zawodowcami nie miałby żadnych szans - uzasadnia "Góral".

Najlepszy polski pięściarz uważa, że "Pudzian" powinien nadal występować jako strongman. - Tam jest mistrzem, w MMA mistrzem nie będzie, nie oszukujmy się - kończy Adamek.

Źródło: interia.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW