Pudzian w wieku 40 lat? Zrobiłbym porządek w... piłce - mówi siłacz

Choć dopiero zaczął karierę w MMA, ma już także pomysł na sportową emeryturę. Zostanie przy sporcie, ale w zupełnie nowej roli. Jakiej?Mariusz Pudzianowski po dwóch tygodniach laby wrócił do ciężkich treningów. Kiedy stoczy kolejną walkę? Na razie nikt konkretów nie chce podać, ale wróble ćwierkają, że „Dominator” zmierzy się z Krzysztofem Oliwą - i to w USA! Szykuje się więc kolejne show.

Pięciokrotny mistrz świata strongmanów stawia dopiero pierwsze kroki w MMA, ale nie przeszkadza mu to myśleć o emeryturze. Ma już nawet pewne plany co będzie na niej robił. Plany bardzo zaskakujące. Od razu zaznaczamy, że Pudzian w politykę nie pójdzie. Jak przyznaje - dlatego, że nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać.
Czym więc chciałby się zająć? Czymś na pograniczu polityki i sportu.Podejrzewam, że niejednego ministra od sportu bym zagiął. O, takiej działalności nie wykluczam - zdradza w wywiadzie dla „Gazety Wrocławskiej”.A co konkretnie ma na myśli? W życiu nie zgadniecie. Zrobi porządki w... Koło czterdziestki, gdy będę kończył karierę, mógłbym się spróbować w tej profesji. Na pewno zrobiłbym porządek w naszej piłeczce, o ile to wciąż będzie konieczne. Bo widzę, że tam - i nie tylko tam - każdy grabi do siebie, a nikt od siebie.Zaskoczeni? My tak! Swoją drogą, gdyby teraz Grzegorz Lato miał nad głową kogoś takiego, jak Pudzianowski, to może ze strachu nie robiłby takich głupot, jakie robi. Popieramy więc w pełni „Dominatora”. Twarda ręka to jest to, czego obecnie brakuje w PZPN.
A czy Pudzian by się sprawdził w nowej roli? Trudno teraz przewidywać. Wiadomo, że jak się za coś zabiera, stara się w to wkładać całe swoje serce. Nie ma mowy o olewaniu, czy przymykaniu oczu na pewne sprawy.

Jakie jest Wasze zdanie? Mariusz jest w stanie zrobić porządki w polskiej piłce? Piszcie na forum!

źródło: sportfan.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW