Haugen będzie jednak rywalem Pudziana?

Cóż to byłby za pojedynek! Wciąż istnieje duża szansa, by kolejnym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego w formule MMA był jego stary rywal z zawodów strongmanów – 130-kilogramowy norweski gigant Arild Haugen - informuje serwis Stawiam.com.

Po pokonaniu Najmana Pudzianowski nie może opędzić się od ofert walki. Jak sam twierdzi, większość z kandydatów nie zasługuje na pojedynek z nim i dzięki Polakowi chce wyrobić sobie nazwisko.

Wygląda na to, że w tej chwili to właśnie Haugen (najsilniejszy człowiek Norwegii 2008 i 2009 roku) byłby dla Pudziana jedynym godnym rywalem.

Obu zawodników łączy bardzo wiele. W niemal tym samym czasie opuścili środowisko strongmanów i zajęli się sportami walki.

Pudzian w grudniu ubiegłego roku w 43. sekundy rozniósł Marcina Najmana w swojej debiutanckiej walce w formule MMA. Haugen niedawno został bokserem i... pozazdrościł Polakowi. Norweg w ringu stanął tego samego dnia, co Polak i był tylko odrobinę wolniejszy od Pudzianowskiego. Zasypał lawiną piorunujących ciosów Łotysza Pavelsa Dolgovsa i znokautował go po 45. sekundach od pierwszego gongu.

Źródło: wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW