WARSZAWA: Pudzian zaprasza na Bemowo

To będzie impreza wagi ciężkiej! I to dosłownie! Dziś na Bemowie będzie można zobaczyć największe gwiazdy mieszanych sztuk walk, czyli MMA, z Mariuszem Pudzianowskim (35 l.) i Mamedem Khalidovem (32 l.) na czele. Główną atrakcją będzie ceremonia ważenia zawodników przed zbliżającą się galą KSW19.

Bemowski amfiteatr zamieni się dziś w prawdziwą arenę walk. Wszystko za sprawą imprezy organizowanej przez władze dzielnicy i Federację KSW przed zaplanowaną na sobotę wielką galą KSW19 w Łodzi. O godz. 13.30 na scenie amfiteatru przy ul. Raginisa pojawią się szykujące się do niej gwiazdy, między innymi Mamed Khalidov (32 l.), Mariusz Pudzianowski (35 l.), Bob Sapp (38 l.), Antoni Chmielewski (30 l.), Matt Horwich (34 l.) oraz Michał Materla (28 l.).

Warszawiacy, którzy wybiorą się na dzisiejszą imprezę, zobaczą nie tylko zaplanowaną na godz. 18 oficjalną ceremonię ważenia zawodników przed czekającą ich galą. Wcześniej, bo o godz. 14, mistrzowie MMA dadzą widzom próbkę swoich umiejętności podczas treningowych starć. Będzie też można zobaczyć pokazy sztuk walk w wykonaniu uczniów bemowskich szkół walki, a po nich o godz. 17.45 posłuchać występu announcera gal KSW Waldemara "Wall-E" Kasty. Na zakończenie wieczoru o godz. 20 publiczność będą rozgrzewać warszawiacy z hip-hopowej grupy Hemp Gru.

- Szykuje się fantastyczna impreza. Serdecznie zapraszam wszystkich warszawiaków - zachęca Mariusz Pudzianowski, który w Łodzi zmierzy się z Amerykaninem Bobem Sappem. Wstęp na imprezę na Bemowie jest bezpłatny.

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW