Zjem Pudziana na kolację

Bob Sapp (38 l.), który w sobotę 12 maja stanie do walki z Mariuszem Pudzianowskim (36 l.) podczas 19. gali KSW w łódzkiej Arenie, jest pewien zwycięstwa. W efektowny sposób zamierza pokonać Polaka.

Sapp to legenda MMA. Amerykanin o przydomku „Bestia” w rozmowie z Faktem jest przekonany, że rozniesie „Pudziana” w ringu. Na nasze pytanie, czy woli znokautować Pudzianowskiego, czy udusić go, odparł ze śmiechem: – zafunduję mu solidny nokaut. Nie sądzę, by Mariusz miał dość wytrzymałą szczękę, by wytrzymać taki cios! Zrobię to w przeciągu dziesięciu, może trzydziestu sekund.

Sapp waży 160 kilogramów. Potężna masa jest jego atutem. Dba o nią zjadając ogromne porcie. A głównym daniem 12 maja ma być... Pudzianowski. – Nie mam specjalnego menu, po prostu wcinam jak najwięcej – informuje nas Sapp. – Na śniadanie lubię zjeść trochę jajek i duży stek. Obiad to ogromne porcje mięsa, a kolacja? 12 maja na kolację połknę Pudzianowskiego. I dostanie jeszcze ode mnie rachunek, na szczękę! Bilety na galę w Łodzi można kupić w internecie na www.ebilet.pl. Transmisja z gali w Polsacie 12 maja o godz. 20.00.

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW