Overeem, Sapp? Rywala Pudziana na KSW 19 poznamy w...

Federacja KSW ujawniła dziś, kiedy ogłosi szczegóły walki "Dominatora" na KSW 19.

Zaczynają się pojawiać pierwsze konkrety dotyczące gali KSW 19. Przypomnijmy: najlepsi wojownicy w Polsce spotkają się 12 maja w łódzkiej Atlas Arenie. W walkach wieczoru wystąpią: Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov.

Właściciele największej federacji w Polsce pewnie już wiedzą, z kim zmierzą się Pudzian i Mamed. Nam jednak stopniowo serwują emocje. Na oficjalnym profilu KSW na Facebooku pojawiła się dziś wiadomość dotycząca rywala dla Mariusza Pudzianowskiego.

My już wiemy z kim na gali KSW19 zmierzy się Mariusz Pudzianowski. Nazwisko jego rywala ogłosimy w poniedziałek.
 

Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość do 2 kwietnia, ale...

Wychodzimy kibicom naprzeciw i podajemy rywali, z którymi - naszym zdaniem - "Dominator" może się zmierzyć na KSW 19.

Oto pięć nazwisk.
Spodziewamy się, że w poniedziałek usłyszymy jedno z nich.

1) Valentijn Overeem
Brat bardziej znanego Alistaira zadebiutował już w federacji KSW. Wygrał w lutym z Marcinem Różalskim, ale... tydzień temu pomścił go inny polski wojownik - Michał Kita - na gali Oktagon 2012 w Mediolanie.

Widać zatem, że Holender ma także sporo słabych punktów. Kontrakt z KSW obliguje go do stoczenia jeszcze jednego pojedynku dla polskiej federacji. A że walczy często, to... czemu nie z Pudzianem?

2) Bob Sapp
Amerykański gigant już wiele razy był wymieniany w gronie kandydatów do walki z Pudzianem. Za każdym razem kończyło się na plotkach. Z pewnością Sapp jest w zasięgu polskiego wojownika, co widać po ostatniej formie "Bestii".

Amerykanin przegrał pięć pojedynków z rzędu. Ostatni z dobrze znanym z gal KSW Jamesem Thompsonem.


3) Alexandru Lungu
Rumuński wojownik to kawał chłopa. Ważący ponad 160 kilogramów zawodnik radzi sobie w formule MMA bardzo dobrze. Na swoim koncie ma już osiem zwycięstw przy dwóch porażkach. Taki kolos byłby wielkim wyzwaniem dla Pudziana, ale rywal jest jednak mało atrakcyjny dla kibiców. Nie walczył dla popularnych organizacji, a i jest dopiero na początku swojej drogi w tej formule

4) James Thompson
Wciąż należy pamiętać o tym, że rewanż z brytyjskim wojownikiem został uznany za "no contest". Tuż po walce szefowie KSW nie zaprzeczali, że znów "Kolos" spotka się z Pudzianem.Później sprawa przycichła, "Kolos" walczył w Indiach... Może zatem dojdzie do trzeciego starcia z rzędu tych rywali?

 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW