Pudzian, Khalidov, kobiety. Znamy już termin i arenę gali KSW 19!

Szefowie największej federacji MMA w Polsce ujawnili pierwsze szczegóły na temat kolejnej imprezy. Nowoczesna hala, tysiące kibicówi najgłośniejsze nazwiska - tak to będzie wyglądać!

Czas leci nieubłaganie, co na własnej skórze odczuwają właściciele federacji KSW. Jeszcze niedawno (25 lutego) organizowali galę KSW 18 w płockiej Orlen Arenie. Teraz spoglądają w niedaleką przyszłość, bo lada moment odbędzie się kolejna impreza.

Nie musieliśmy długo czekać na ujawnienie pierwszych szczegółów dotyczących KSW 19. Na stronie konfrontacja.com podano miejsce, datę, a także głównych bohaterów tego wydarzenia. Gdzie tym razem kibice zobaczą ich na żywo?

W bardzo dobrze wszystkim znanej łódzkiej Atlas Arenie. Będzie to tym samym trzecia gala organizowana w tym obiekcie (wcześniej KSW 14 - we wrześniu 2010 oraz KSW 17 - w listopadzie 2011). Organizatorzy liczą, że znów uda się zgromadzić 13 tysięcy fanów na trybunach.


Impreza odbędzie się 12 maja.

Kogo zobaczymy? Dwa najgłośniejsze nazwiska polskiego MMA! W walkach wieczoru wystąpią: Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Powalczą także: Michał Materla, Antoni Chmielewski oraz Aslambek Saidov.

Dodatkową atrakcją będzie pierwsza na KSW walka kobiet. W ringu zobaczymy bowiem walkę Marty Chojnoskiej z Pauliną Suską. Rywale pozostałych uczestników wciąż nie są znani. Transmisję z gali będzie można obejrzeć w Polsacie i Polsacie Sport.


info:sportfan.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW