"Koksu" kpi z trenera Najmana: on tylko wodę podawał Pudzianowi

Coraz bardziej zaczyna iskrzyć na linii Robert Burneika - Mirosław Okniński. Tym razem na ostrą ripostę zdecydował się "Hardkorowy".

Najbliższa gala MMA Attack 2 zapowiada się niezwykle interesująco z racji pojedynku Burneiki z Marcinem Najmanem. Atmosfera przed tą walką już jest gorąca, a to za sprawą trenera "El Testosterona". W jednym z wywiadów kpił z popularnego kulturysty.

"Hardkorowy Koksu" nie pozostał mu dłużny. W swojej najnowszej internetowej audycji "Radia Koksu" tematem numer jeden był właśnie Okniński. Jego nazwisko jednak nie zostało ani razu wymienione, ale z licznych kpin nie trudno było się domyślić o kogo chodzi.

Trener? Jak on się nazywa? Aaa, on się nazywa trenerem, bo kiedyś wodę podawał Pudzianowskiemu. Dlaczego on się reklamuje pod jego nazwiskiem, a nie swoim? Mamy kompletnie w dupie to, co on tam pier****. On chce wpier*** dostać, pierwsza sprawa, a druga to szuka darmowej reklamy, bo nikt go nie zna - mówił Burneika.

Co ciekawe, ich konflikt trwa w najlepsze, ale do Najmana początkujący wojownik nic nie ma. Nie można zatem mówić o konflikcie pomiędzy wojownikami, bo ciętymi ripostami "Koksu" wymienia się jedynie z jego trenerem.

Ja to do Najmana nic nie mam, ja gościa nie znam, więc nie będę na temat kogoś pier*****.

"Rozp******ę klatkę, szyję urwę". To plan Hardkorowego na walkę?! >>

Wracając jeszcze do Oknińskiego, to od samego początku podważa on doświadczenie Roberta Burneiki w sztukach walki. Co na ten temat ma do powiedzenia sam zainteresowany? Pewny siebie wyśmiał tych, którzy twierdzą, że nie potrafi się bić.

Gościu mnie w ogóle nie zna, to jak one może się wypowiadać o mnie. Czy on wie, że ja ćwiczyłem walki? Nikt tego nie wie. Każdy pier****, że ja nigdy nie ćwiczyłem i nie mam pojęcia. A skąd oni to wiedzą?

Nie mogło zabraknąć również wątku dotyczącego Mariusza Pudzianowskiego. Okazuje się, że cieszy się on wielkim szacunkiem ze strony kulturysty.

Pudzianowski to jest chłop poważny, dużo osiągnął w życiu i ja szanuję takiego człowieka, a nie takich, co tylko pier****.

 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW