Zwinny, szybki, dynamiczny, zajdzie daleko". To o Pudzianie

Pudzianowski zdaniem Kuleja zajdzie daleko w MMA. Fot. East News

Pod wrażeniem ostatniego występu Pudzianowskiego jest Jerzy Kulej. Dwukrotny mistrz olimpijski w boksie oglądał walkę Polaka z Jamesem Thompsonem i wróży Mariuszowi sukcesy w MMA. Zdaniem Kuleja były siłacz poprawił nie tylko kondycję, ale także...

Krytykowanie Pudzianowskiego nie ma sensu. On przecież trenuje MMA dopiero od dwóch lat. Mimo to w walce z Anglikiem był szybki, dynamiczny, zwinny, a w parterze wyślizgiwał się spod Thompsona jak rasowy zapaśnik. Byłem pod dużym wrażeniem - przyznaje Kulej w rozmowie z naszym portalem.

Kulej błąd sędziów, którzy przez pomyłkę zamiast dogrywki wskazali zwycięstwo Pudzianowskiego, nazywa skandalem.

To nie miało się prawa wydarzyć. Wstyd! Przede wszystkim to wielka krzywda dla Pudzianowskiego. On miał jeszcze duży siły, by przez kilka kolejnych minut powalczyć z Thompsonem. Sędziowie pozbawili go zwycięstwa, a to zawsze boli, bo człowiek przygotowuje się kilka miesięcy i wszystko przez taką wpadkę poszło na marne. Mariusz był bohaterem tej walki.

Mistrz olimpijski w boksie mimo wielu niedowiarków wróży Pudzianowskiemu sukcesy w MMA.

On ma charakter godny największych mistrzów. Na pierwszym miejscu jest u niego trening, na drugim trening, na trzecim trening. Jeśli poprawi jeszcze boks, to zajdzie daleko.

żródło:gadu-gadu.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW