Pudzianowski zmierzy się z Khalidovem

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska 11 marca dojdzie to bardzo interesującego starcia dwóch największych gwiazd polskiego MMA - Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova. Pojedynek zawodników został zorganizowany z okazji otwarcia olsztyńskiej Piwiarni Warki.

Tego, że Mariusz Pudzianowski bez względu na formę pojedynku będzie chciał wygrać możemy być pewni. "Pudzian" zawsze podkreśla, że wszystko co robi stara się robić dobrze. O jego sukcesach w zawodach siłaczy nie trzeba przypominać, debiut w MMA miał piorunujący, a ostatnio pokonał nawet wioślarskiego wicemistrza olimpijskiego z Pekinu Pawła Rańdę w rywalizacji na ergometrze. Teraz spróbuje swoich sił w jeszcze innej dyscyplinie, która z pewnością będzie cieszyła się dużą popularnością wśród bywalców olsztyńskiej Piwiarni przy ulicy Staromiejskiej 14.

Dla Khalidova, który do tej pory był wierny sportom walki i nie próbował swoich sił w innego rodzaju zmaganiach, będzie to całkowicie nowe doświadczenie, ale znając charakter zawodnika KSW będzie zawzięcie walczył o wygraną.

Oprócz Pudzianowskiego i Khalidova wydarzenie swoją obecnością uświetni także znany z Canal+ dziennikarz sportowy Tomasz Smokowski, który będzie komentować zmagania obu sportowców.

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW