Będzie hit?! Pudzian kontra były mistrz świata. Tak twierdzą w USA

żródło:sportfan.pl

Mariusz Pudzianowski - "Tak jestem w trakcie rozmów i jak wszystko menagerka Barbara Demczuk  ustali dojdzie do tej walki w kwietniu ,dostałem zaproszenie i propozycje od Team SYLVY i  wygląda na to ze tak bede walczył w Bostonie."

Dominator miałby walczyć w Massachusetts 23 kwietnia! Tim Sylvia zgodził się już na konfrontację z najsilniejszym człowiekiem globu! Krystalizuje się powoli przyszłość w MMA Mariusza Pudzianowskiego. Kiedy wszyscy kibice w kraju pasjonują się „szukaniem” rywala dla Pudziana, sensacyjne wiadomości dotarły do nas zza Oceanu.

Jak pisze serwis www.lowkick.com, powołując się na informację BostonHerald.com, 23 kwietnia w hali DCU Center w Worcester (w pobliżu Bostonu) w stanie Massachusetts Pudzianowski ma stoczyć pojedynek z Timem Sylvią. To były mistrz UFC wagi ciężkiej (bilans 26-5). Znany pod pseudonimem "The Maine-iac" - Sylvia ponoć zgodził się już na walkę z Polakiem.

Druga walka Pudzianowskiego w MMA miałaby odbyć się pod egidą organizacji Moosin, która organizuje gale K-1 w Korei i USA. "The Maine-iac" nie ma ostatnio dobrej passy. W 2008 roku 34-letni dziś Amerykanin poległ na gali UFC 81 z Antonio Nogueirą.

Po odejściu z UFC przegrał też dwa kolejne swoje pojedynki. W 36 sekund załatwił Sylvię Fiodor Emelianenko, a potem jednym ciosem powalił go były bokserski mistrz świata 46-letni Ray Mercer.

Nie zmienia to faktu, że Sylvia jest zawodnikiem dużo bardziej doświadczonym w MMA od Pudziana. I ich pojedynek wcale nie musi trwać mniej niz minute.
Mariusz "Dominator" Pudzianowski kontra Tim "The Maine-iac" Sylvia - brzmi nieźle! Myślicie, że Pudzian ma szanse na zwycięstwo w starciu z byłym mistrzem UFC?.

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW