Pudzian pochwalił się, kto go trenuje. To znakomici fachowcy!

Przyznać trzeba, że nazwiska szkoleniowców "Dominatora" robią duże wrażenie. Brytyjski "Kolos” może zacząć się już bać?!

Bez obrazy dla polskiego MMA i polskich trenerów, ale moim zdaniem w Stanach Zjednoczonych jest całkiem inna szkoła MMA niż u nas w kraju. Oni są kolebką tego sportu - tłumaczył niedawno Mariusz Pudzianowski powody, dla których postanowił przygotowywać się do rewanżowej walki z Jamesem Thompsonem za oceanem.

Do potyczki MMA Pudziana z brytyjskim „Kolosem” pozostało już tylko osiem dni - KSW 17 odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie 26 listopada - i dopiero teraz polski wojownik zdradził, kto szkolił go w USA.

W końcu kibice, jak i sam Thompson, poznali nazwiska trenerów, pod okiem których były strongman pracował w słynnej szkole MMA American Top Team na Florydzie.

Przyznać trzeba, że Pudzian trafił w dobre ręce. Zobaczmy.

Pudziana" do pojedynku przygotowują najlepsi trenerzy m.in. Ricardo Liborio, Vitelmo Katel, a także Kami Barzini. Wspomniani fachowcy oprócz Pudzianowskiego przygotowują również taki gwiazdy MMA jak Thiago Alves, Thiago Silva i Hector Lombard - czytamy w serwisie www.konfrontacja.com.

Brazylijczyk Liborio to lider akademii American Top Team, świetny fachowiec, przez wielu ekspertów uważany za jednego z najlepszych zawodników jiu-jitsu na świecie. Założyciel legendarnego Brazilian Top Team.

Rodak Liborio, Katel Kubis to były zawodnik MMA (8-4-1) specjalizujący się w walce w stójce, trener Muay Thai. Barzini natomiast to urodzony w Iranie zapaśnik o wielkim międzynarodowym doświadczeniu.

Wielkie gwiazdy światowego MMA: Thiago Alves, Thiago Silva czy Hector Lombard - tak jak Pudzian przez ostatnie tygodnie - prawie zawsze przygotowują się do swoich walk pod okiem instruktorów z amerykańskiej akademii.

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW