"Podziwiam jego..." - legenda MMA mówi ciepło o Pudzianowskim

Były mistrz Strikeforce w kategorii ciężkiej docenia to, jak "Dominator" radzi sobie w MMA. A jaki typuje wynik jego walki z Thompsonem?

Zdanie Alistaira Overeema na temat najlepszego polskiego fightera MMA - Mameda Khalidova - już znamy. Były mistrz Strikeforce w wadze ciężkiej, który miał miał okazję z nim potrenować podczas lipcowych seminariów w naszym kraju, powiedział wprost:

Parter, stójka, siła i wytrzymałość - myślę, że (Mamed - przyp. red.) ma wszystko by bić się z najlepszymi największych organizacji takich jak: Strikeforce czy UFC.

Wielu z kibiców chciałoby również poznać opinię Holendra na temat Mariusza Pudzianowskiego. Były mistrz świata strongmenów 26 listopada stoczy rewanżowy pojedynek z Jamesem Thompsonem. Jeśli wygra, dostanie najprawdopodobniej możliwość drugiej walki z Timem Sylvią, który pokonał go na początku jego przygody z MMA.

Overeem w wywiadzie dla portalu stsport.pl bardzo ciepło wypowiedział się o byłym strongmanie.

Mariusz jest duży i silny, a widzowie właśnie takich wojowników chcą oglądać. Podziwiam jego odwagę, nie jest łatwo walczyć w MMA, jeśli nie ma się dużego doświadczenia. Obecnie musi się nauczyć wykorzystywać swoją siłę w walce. Jest popularny i mądrze to wykorzystuje, zwłaszcza teraz gdy MMA w Polsce staje się tak popularne - ocenił.

Świeżo upieczony wojownik organizacji UFC pokusił się również o wytypowanie wyniku walki z Pudziana z Thompsonem.
Jestem przekonany, że Mariusz będzie tym razem lepiej przygotowany, bo wie już czego może spodziewać się po swoim przeciwniku. Czy wygra? Tak! - stwierdził.

Podczas, gdy "Dominator" przygotowuje się do KSW 16, Overeem myślami jest już na gali UFC 141, która będzie jego długo wyczekiwanym debiutem dla tej największej federacji MMA na świecie. Holender zmierzy się z Brockiem Lesnarem o możliwość walki z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej - Juniorem dos Santosem.

To była zwykła uprzejmość, a może były czempion Strikeforce rzeczywiście aż tak docenia to, co Pudzian robi dla MMA?

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW