Ekspert MMA: "co czyni Pudziana wyjątkowym? Jego inteligencja!"

Uznany autorytet nie ma żadnych wątpliwości, że „Dominator” to wspaniały atleta. Chętnie znów mu pomoże...

Mariusz Pudzianowski bardzo poważnie potraktował rewanż z Jamesem Thompsonem (26 listopada w hali Atlas Arena w Łodzi ). Polski wojownik wyjechał za ocean, by trenować w legendarnej akademii American Top Team. Okazuje się, że w USA Pudzian wyrobił sobie niezłą markę.

Pudzianowski dał się poznać Amerykanom jako... wspaniały atleta i niezwykle inteligentny człowiek. Taką opinię przekazał w rozmowie z serwisem www.mmanews.pl uznany w Stanach specjalista w kwestii odżywiania sportowców, Mike Dolce. To twórca rewolucyjnej diety dla zawodników MMA,“The Dolce Diet” .


Pudzian miał okazję współpracować z Dolce i korzystać z wiedzy eksperta przy zbijaniu wagi. Zobaczmy, co Amerykanin sądzi o Pudzianowskim.

Mariusz jest wspaniałym atletą i ta odrobina wiedzy, którą mu przekazałem, okazała się dla niego bardzo użyteczna i pomocna. (...) To, co czyni go atletą na światowym poziomie, to jego inteligencja. Wierzę, że zna moją reputację w świecie MMA, ponieważ pracowałem dotychczas z najlepszymi zawodnikami i to mogło być dla niego inspiracją - ocenił Dolce.

Amerykański ekspert pracował ostatnio z Brazylijczykiem Thiago Alvesem, który przygotowywał się do swojej walki na UFC 138 z Papy Abedi'm (Alves zwyciężył po niespełna czterech minutach walki). Teraz Dolce deklaruje, że znów jest gotów na współpracę z Pudzianem.

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW