KSW16: "Pudzianowski pobije wszystkich"

Zaledwie kilka dni dzieli nas od 16. odsłony Konfrontacji Sztuk Walki. W Gdańsku na ring po dłuższej przerwie powróci Mariusz Pudzianowski i to jego walka z Jamesem Thompsonem wydaje się budzić największe emocje. - Pod względem oglądalności, to nie mam wątpliwości, że Mariusz Pudzianowski zdecydowanie pobije wszystkich - twierdzi współwłaściciel Federacji KSW Martin Lewandowski.

W Ergo Arenie kibiców czeka kilka ciekawych starć. Które zapowiada się najciekawiej?

- Mam kilku faworytów - mówi Lewandowski w rozmowie z serwisem "sporty-walki.org".

- Bardzo jestem ciekaw, jak potoczy się walka Mameda Khalidova z Matte Lindlandem. Jak sobie poradzi Mamed, bo pojawiają się różne kontrowersyjne opinie na ten temat - przyznaje Lewandowski.

Kibiców w Polsce elektryzuje oczywiście powrót na ring MMA Mariusza Pudzianowskiego. "Pudzian" zmierzy się w walce wieczoru z Jamesem "Kolosem" Thompsonem.

- Pod względem oglądalności, to nie mam wątpliwości, że Mariusz Pudzianowski zdecydowanie pobije wszystkich - mówi Lewandowski o starciu Polaka z Anglikiem.

Równie ciekawie zapowiada się powrót na ring Jana Błachowicza. - Ludzie pewnie będą zainteresowani, jak poradzi sobie Janek Błachowicz po wyleczeniu kontuzji. Każda walka będzie interesująca. Każdy amator sportów walki znajdzie coś dla siebie - uważa Lewandowski.

Przypomnijmy, że gala KSW16 odbędzie się w sobotę 21 maja. Transmisję z gali przeprowadzi stacja Polsat i Polsat Sport.

 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW