Esch ostrzega "Pudziana": to będzie furia

Już tylko dni dzielą nas od kolejnej walki Mariusza Pudzianowskiego w formule MMA. 21 maja w Gdańsku na gali KSW16 "Pudzian" zmierzy się z Jamesem Thompsonem. Czego może się po "Kolosie" z Anglii? - Zaatakuje z furią natychmiast - uważa Eric "Butterbean" Esch, który w swojej karierze pokonał Thompsona i przegrał z Pudzianowskim.

Thompson to prawdziwa legenda formuły MMA. Walczył na galach PRIDE FC, Dream czy EliteXC. Jego starcie z Kevinem "Kimbo Slicem" Fergusonem biło rekordy oglądalności w hali i telewizji.

Czego można się spodziewać po "Kolosie"? Na ten temat dużo może powiedzieć Eric "Butterbean" Esch, który pokonał Anglika w 2007 roku na gali Cage Rage.

- Thompson zaatakuje z furią natychmiast. Mariusz musi być od pierwszej sekundy tego starcia niesamowicie skoncentrowany i gotowy dosłownie na wszystko. Bardzo jestem ciekaw, jak Pudzianowski poradzi sobie z kimś takim jak "Kolos". Zapowiada się pasjonująca bijatyka - zapowiada "Butterbean" na łamach "Super Expressu".

Esch, który w 2010 roku przegrał z Pudzianowskim, będzie kibicował Polakowi. - To dlatego, że nie chcę, żeby Thompson zakończył jego karierę. Bardzo chcę zrewanżować się Pudzianowskiemu za tamtą porażkę i koniecznie w Polsce, bo bawiłem się w waszym kraju znakomicie - nie ukrywa "Butterbean".

Przypomnijmy, że na gali KSW16 oprócz Pudzianowskiego zobaczymy walkę Mameda Khalidova, który stawi czoła słynnemu Mattowi Lindlandowi, powracającego po kontuzji Janowi Błachowiczowi (będzie walczył z Tonim Valtonenem) i Marcina Różalskiego. Transmisję z gali przeprowadzi Polsat i Polsat Sport.

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW