Pudzian wśród wielkich gwiazd sportu! On, Bolt, Tyson, O’Neal

Ludzie na całym świecie wciąż pamiętają sukcesy "Dominatora" w strongmenach. Nie dziwi, że jego osiągnięcią rozbudzają wyobraźnię aż... do przesady.

Mariusz Pudzianowski w Polsce jest bardzo popularny, ale nie jest anonimową postacią również zagranicą. To wszystko osiągnął głównie dzięki wielu sukcesom w strongmenach. Tytuły najsilniejszego człowieka na świecie zrobiły swoje.

Na stronie theroar.com.au pojawił się ranking 15. największych gwiazd sportowych. W tym gronie znalazł się także Pudzian. Jego popisy ogromnej siły widzieliśmy w strongmenach, a ostatnio możemy podziwiać w MMA.

Jakby tego było mało, "Dominator" znalazł się w bardzo doborowym towarzystwie. Obok niego pojawiły się takie osoby jak Mike Tyson, Usain Bolt, Shaquille O'Neal czy Wayne Gretzky. To same wielkie nazwiska światowego sportu.


Czy może być lepsza rekomendacja Mariusza Pudzianowskiego? Wielu polskich sportowców może pozazdrościć mu popularności w innych krajach. Nawet Australijczycy kochają Pudziana, a wspomniany ranking jest jednym z dowodów.

Pudzian obok takich sław sportu - czy rzeczywiście na to zasłużył?

 

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW