Pudzian musi zlać Maniaka

Negocjacje trwają i wygląda na to, że będę walczył z Timem Sylvią - tak Mariusz Pudzianowski (33 l.) komentuje sensacyjne doniesienia z USA, że 23 kwietnia w Bostonie będzie się bić z amerykańską legendą. Ale przecież 7 maja ma walczyć w Katowicach podczas gali KSW!Tim "Maniak" Sylvia (34 l.) to za oceanem głośne nazwisko. Były mistrz UFC (amerykańska organizacja MMA) najlepsze lata ma już co prawda za sobą, ale walka z nim będzie dla "Pudziana" prawdziwym wyzwaniem. Wyzwaniem i szansą. Jeśli Mariusz wygra i spodoba się Amerykanom, to otworzą się przed nim drzwi do pojedynków za naprawdę wielką kasę.

Problem jest tylko jeden. 7 maja, czyli zaledwie 14 dni po planowanej walce z Sylvią, "Pudzian" ma się bić podczas gali federacji KSW.

- Bywało tak, że jako strongman w piątek dźwigałem w Moskwie, a w niedzielę w Norwegii - bagatelizuje problem Mariusz.

Zupełnie inne zdanie mają szefowie KSW, którzy czują się oszukani.

- Mariusz nie konsultował swoich planów walki w Bostonie ani z nami, ani z telewizją Polsat - nie kryje irytacji Martin Lewandowski. - Z naszego punktu widzenia walki w dwutygodniowym odstępie są absurdem. Na obu galach miałby walczyć z bardzo mocnymi rywalami. Tymczasem, jeśli zawodnik wyląduje na deskach, musi zawiesić treningi na 2 tygodnie, a jeśli przegra przez nokaut, przerwa musi być 6-tygodniowa! - podkreśla.

Pudzianowski ma kontrakt z KSW, ale jego menedżerka Barbara Demczuk twierdzi, że federacja nie może mu zabronić walczyć w Bostonie.

- Mogą nas co najwyżej grzecznie poprosić - mówi Demczuk i dodaje: - Czekamy na propozycję z KSW.

Zatem chodzi o pieniądze. Co na to KSW?

- Nie chcemy walczyć z Mariuszem na paragrafy i zapisy kontraktowe, ale mamy nadzieję, że zachowa się fair - kończy Lewandowski.

Tim "Maniak" Sylvia

wiek: 34 lata
wzrost: 203 cm
waga: 130 kg
rekord w MMA: 25 zwycięstw, 6 porażek
Były mistrz UFC w wadze ciężkiej


    Autor: Jan Ciosek , Michał Chojecki
    Źródło: Super Express

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW