Walka "Pudziana" w USA potwierdzona

Polski strogman Mariusz Pudzianowski (1-0), który zamierza mocno rozwijać swoją karierę w MMA, potwierdził na swojej stronie internetowej www.PudzianFight.pl sensacyjną informację o propozycji i przyjęciu walki z byłym mistrzem UFC Timem Sylvia (26-5) na gali organizacji Moosin, do której mogłoby dojść 23 kwietnia.

Poniżej treść ze strony Mariusza Pudzianowskiego: "Mariusz Pudzianowski - Tak jestem w trakcie rozmów i jak wszystko menagerka Barbara Demczuk ustali dojdzie do tej walki w kwietniu, dostałem zaproszenie i propozycje od Team SYLVY i wygląda na to, że tak będę walczył w Bostonie".

Wczoraj pisaliśmy o tym, że taka propozycja padła i wygląda na to, że walka jest możliwa. Dziś w rozmowie telefonicznej potwierdziła nam to Pani Barbara Demczuk! Według managerki "Dominatora", jeśli zostaną spełnione warunki przez organizatora to Mariusz będzie walczył w kwietniu z byłym mistrzem UFC w USA! Jak powiedziała nam: rozmowy z organizacją Moosin prowadzi wyłącznie i bezpośrednio sztab Mariusza Pudzianowskiego, nie korzystając z pośrednictwa innych organizacji, ani managerów. Organizacja Moosin jest bardzo zainteresowana polskim 5 krotnym Mistrzem Świata Strongmanów. Pani Barbara potwierdziła też, iż Mariusz będzie walczył w Polsce w maju i nie obawia się żadnego rywala. Jest też w stanie stoczyć dwie walki w krótkim czasie. Jak zaznaczyła: "Mariusz, szanuje dokonania Tima Sylvia i będzie szczęśliwy mogąc walczyć z byłym mistrzem UFC. Zdaje sobie sprawę, że dopiero debiutował w tym sporcie, ale wierzy że pokona Amerykanina."

Dodatkowo Pani Demczuk powiedziała w imieniu Mariusza, iż nie zamierza on szukać łatwych rywali i na pewno nie zgodzi się na walkę z takimi zawodnikami. Wyjaśniła też, że wiele codziennych artykułów, które ukazują się o polskim mistrzu jest efektem nieprawdopodobnej popularności i nierzadko są to materiały obliczone na wywołanie sensacji. Sam zawodnik nie ma z tym nic wspólnego i pozostaje taki sam jak był zawsze w czasie całej swojej kariery. Patrzy z dystansem na popularność, choć wie że jest to część jego życia i pracy.

Na koniec najważniejsza informacja bezpośrednio od Pani Barbary: Mariusz nie jest na razie związany żadnym kontraktem z żadną organizacją choć prowadzone są negocjacje i rozmowy. Mariusz wraz ze swoim sztabem sam pilotuje własną karierę z dobrym skutkiem i nie zamierza tego zmieniać. Nie wyklucza podpisania kolejnych kontraktów na walki z najważniejszymi organizacjami MMA.

Źródło: fightsport.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW