KSW 14: dla Butterbeana zabrakło skali - ponad 200 kg! A Pudzian?

Zawodnicy - z pewnymi problemami - już zważeni, dwie ring-girls wybrane. Sobotnią galę w Łodzi obejrzy 15 tysięcy kibiców!

 

Ostatnie odliczanie czas zacząć! W sobotę w łódzkiej Atlas Arenie czekają nas wielkie emocje związane z 14. galą Konfrontacji Sztuk Walki. Już wiadomo, że będzie to rekordowy event pod względem frekwencji.

Słowo wyjaśnienia: nie wiadomo, ile dokładnie waży "Butterbean". Amerykanin wszedł na wagę, ale ta była przystosowana tylko dla zawodników do 200 kg. Zabrakło skali...

prawdopodobieństwo, że blisko 15 tysięcy obejrzy na żywo tę galę - powiedział z dumą Maciej Kawulski, jeden z współwłaścicieli federacji KSW.

Zostało jeszcze kilkaset wejściówek, które od godz. 10.00 będzie można kupować przy Atlas Arenie.Tradycyjnie w przeddzień gali KSW odbyło się oficjalne ważenie. W klubie "Elektrownia" (w łódzkiej "Manufakturze") zjawiło się 16 zawodników, którzy jutro zaprezentują się na ringu w Atlas Arenie.

Kłopot na wadze miał jeden z zawodników turniejowych Borys Mańkowski (przekroczył limit 70 kg - o 150 gram). Jednak wedle przepisów przysługiwały mu dwie godziny na pozbycie się "balastu".


A jak prezentowali się zawodnicy z dwóch najbardziej wyczekiwanych extra fightów? Oto ich wyniki:

Marcin Najman (100 kg) - Przemysław Saleta (101 kg)

Daniel Dowda (84,2 kg) - Krzysztof Kułak (83,6 kg)

Jan Błachowicz (93 kg) - Daniel Tabera (92,7 kg)

Mariusz Pudzianowski (118 kg) - Eric "Butterbean" Esch (+200 kg)

Słowo wyjaśnienia: nie wiadomo, ile dokładnie waży "Butterbean". Amerykanin wszedł na wagę, ale ta była przystosowana tylko dla zawodników do 200 kg. Zabrakło skali...
 
Oprócz wojowników MMA na ważeniu były także piękne dziewczyny, o których pisaliśmy już w Sportfanie.


W głosowaniu internautów najwięcej głosów otrzymała Sylwia Ciesielska, a „dziką kartę” otrzymała Luba Miało. Te dwie panie będą na jutrzejszej gali jako tzw. ring-girls. 

PS
Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW 14, zdradził, że kolejna, piętnasta gala odbędzie się w lutym lub w marcu 2011 roku w Warszawie. Zaprezentują się na niej m.in. Mamed Khalidov i Łukasz „Juras” Jurkowski.

źródło:wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW