White: Pudzianowski? On już walczył?

Prezydent UFC (Ultimate Fighting Championship) Dana White nie jest zainteresowany współpracą z Mariuszem Pudzianowskim. - Kim jest Pudzianowski? - zapytał na spotkaniu w Toronto.

White został zapytany o Mariusza Pudzianowskiego. - Pudzianowski? - szef UFC nie mógł sobie skojarzyć jego nazwiska. - Aaaa, ten siłacz, tak? To on już walczył? Jego przeciwnik był tak dobry jak przeciwnik Hershela Walkera? - zapytał ironicznie Dana White.

Słowa White'a spotkały się ze śmiechem przybyłych na spotkanie ludzi. Według niego Pudzianowski w przyszłości być może będzie dobrym zawodnikiem, ale obecnie jego umiejętności nie są najwyżej oceniane.

Szef najbardziej prestiżowej federacji w świecie MMA stwierdził, że nie ma sensu porównywać Pudzianowskiego do Brocka Lesnara, który nagle pojawił się w UFC i niespodziewanie zdobył tytuł mistrza świata wagi ciężkiej.

- Brock był bardzo dobrym zapaśnikiem, wiedzieliśmy, że wiele potrafi i dlatego zaproponowaliśmy mu kontrakt w UFC - powiedział Dana White o byłym wrestlerze, którego często porównuje się z "Pudzianem".

Źródło: wp.pl

Oceń wpis: 
(0 głosów)

Copyright 2013 © Pudzian Team
administracja i technologia:
Obsługa stron WWW